جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


دوربین انعطاف پذیر برای سلفی گرفتن

doorbine enetaf pazir baraye selfi gereftan 1

 

مونوپادهای سلفی کمی از مد خارج شده اند. برای اینکه همگام با مد سال ۲۰۱۶ باشید، به یک محصول جدید به نام Pic نیاز دارید که می‌توان آن را دور مچ دست پیچیده و از خودتان تصاویر سلفی و نمای نزدیک بگیرید.

Pic یک میله‌ی سلفی منعطف است که سر آن یک دوربین کار گذاشته شده و می‌توان آن را به دور مچ دست پیچیده و تصاویر سلفی جالبی را تهیه نمود. شما به لطف Pic می‌توانید تصاویر جالبی را ثبت کنید. کافی‌ست آن را برداشته و برای مثال به دور فرمان دوچرخه‌ی خود ببندید تا لحظات زیبای دوچرخه سواری و منظره‌ی زیبایی که در آن قرار دارید را در حافظه‌ی دوربین ذخیره کنید.

این دوربین می‌‌تواند ویدیوهای فول اچ دی را نیز ضبط کند. با Pic شما می‌تواند تا یک ساعت ویدیو ضبط نمایید. همچنین می‌توانید مانند یک دوربین مینی Go Pro از Pic استفاده کنید، کافیست که این دوربین را به کالسکه و یا تخت خواب کودک خود وصل نموده و از حرکات شیرین او فیلمبرداری کنید، سپس با پورت USB فیلم‌ها و عکس‌های ذخیره شده را به کامپیوتر خود انتقال دهید.

 

doorbine enetaf pazir baraye selfi gereftan 2

 

این گجت به عنوان یک پروژه‌ی Indiegogo شروع شده و در حال حاضر در رنگ‌ ها و کاراکترهای مختلف به فروش می‌رسد. شما می‌توانید Pic را به قیمت ۱۴۹ دلار خریداری کنید. البته نسبت به یک میله‌ی معمولی ۱۰ دلاری شاید قیمت بالایی محسوب شود اما باید بگویم که این میله‌ی منعطف دوربین نیز به همراه دارد.

البته اگر به دنبال ثبت تصاویر و ویدیو‌های خاص و خلاقانه هستید، Pic یک گزینه‌ی مناسب برای خلق تصاویر سلفی زیباست.

 

منبع : mashable

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *