جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


بیشتر گیمرها نمی‌دانند PS4 Pro و Xbox Scorpio وجود دارند

اگر نیم نگاهی به نسل هشتم کنسول‌های بازی بیاندازیم، می‌بینیم که بیشتر دعواها سر دو کنسول مایکروسافت و سونی است. بازی‌کننده‌ها بیشتر می‌خواهند از پلی‌استیشن یا ایکس‌باکس دفاع کنند؛ چون این دو کنسول از نظر قدرتی تفاوت زیادی با هم ندارند و به غیر از چند بازی انحصاری، بیشتر بازی‌های‌شان هم یکسان هستند.

PS4 Pro و Xbox Scorpio

از بین تمام کسانی که در نظرسنجی شرکت کرده‌اند، فقط ۱۱ درصد اسم ایکس‌باکس اسکورپیو را شنیده بودند.
با این حال، شاید باورتان نشود اگر بدانید با عرضه‌ی کنسول Nintendo Switch، همه چیز عوض شده است. بر اساس نتایج یک نظرسنجی جدید، بیشتر گیمرها دوست دارند در حال حاضر کنسول سوییچ را تهیه کنند و حتی علاقه‌ای به خرید پلی‌استیشن۴ پرو (PS4 Pro) یا ایکس‌باکس اسکورپیو (Project Scorpio) ندارند.

این آمار جدید را موسسه‌ی Nielsen Games منتشر کرده است. اعداد منتشر شده از سوی این شرکت می‌گویند که ۱۶ درصد گیمرها به خرید کنسول سوییچ علاقه نشان داده‌اند. این عدد برای پلی‌استیشن۴ پرو برابر با ۱۵ درصد و برای ایکس‌باکس اسکورپیو ۱۳ درصد است.

به غیر از گیمرها، این نظرسنجی با استفاده از مردم عادی هم انجام شده است. ۱۲ درصد مردم گفته‌اند که حاضرند Switch را بخرند؛ در حالی که ۱۱ درصد و ۹ درصد به ترتیب به پلی‌استیشن۴ پرو و ایکس‌باکس اسکورپیو علاقه نشان داده‌اند.

آمار جالب‌تری هم از سوی موسسه‌ی Nielsen منتشر شده است. از بین تمام کسانی که در نظرسنجی شرکت کرده‌اند، فقط ۱۱ درصد اسم ایکس‌باکس اسکورپیو را شنیده بودند و فقط ۲۱ درصد می‌دانند که چیزی به اسم پلی‌استیشن۴ پرو وجود دارد.

این رقم برای گیمرها بهتر است، اما فقط ذره‌ای بهتر. از بین تمام گیمرهایی که در نظرسنجی شرکت کرده‌اند، فقط ۲۷ درصد گفته‌اند که می‌دانند پلی‌استیشن۴ پرو چیست و فقط ۱۴ درصد اسم اسکورپیو را شنیده‌اند.

منبع : دیجی کالا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *