جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


doodleهای گوگل به مناسب تغییر فصل

گوگل مناسبت های مختلف را با doodleهای متنوع و بسیار جالبی که هرکدام توسط طراحان و متخصصان ساخته می شوند، جشن می گیرد. این بار هم این شرکت آغاز فصل پاییز را در نیمکره شمالی و آغاز فصل بهار را در نیمکره جنوبی جشن گرفت.

doodleهای گوگل به مناسب تغییر فصل

در اولین روز پاییز، طول روز و شب تقریباً با هم برابر است. اما اصلی ترین مشخصه این فصل برگ های زرد و نارنجی رنگی است که از درختان به روی زمین می ریزند و در واقع پاییز را پاییز می کنند. گوگل هم با همان doodleهای تخت سنگی که پیش تر شروع تابستان را جشن گرفته بودند، به میزبانی پاییز آمده و این بار خانواده سنگ ها در حال تماشای برگ های زرد رنگی هستند که با وزش باد پاییزی به سراغ آن ها آمدند. البته در آخر هم کوچک ترین عضو خانواده سنگ ها، به اطرافش نگاه می کند و دور از چشم بقیه برگی که جلوی او افتاده است را به عنوان شام خود میل می کند!

doodleهای گوگل به مناسب تغییر فصل 1

 
اما همانطور که گفتیم، در برخی از نقاط کره زمین فصل بهار فرا رسیده است. آغاز روزهای بلند و گرم تر. بنابراین قصه doodleهای گوگل در آنجا متفاوت است. از آنجایی که بهار فصل آلرژی هاست و تلویزیون و رسانه ها مرتب از روش های پیشگیری از ابتلا به بیماری های این فصل می گویند و همینطور در خصوص آلرژی های شایع در بهار هشدار می دهند، خانواده تخت سنگ ها و این بار یکی دیگر از اعضای کوچکتر آن، شروع به عطسه می کند و ناگهان این عطسه او باعث ریزش گردها و شکوفه ها از روی درخت می شود.

doodleهای گوگل به مناسب تغییر فصل 2

به هر حال، هر فصل زیبایی خود را دارد و باید از آنچه طبیعت با خود برای ما می آورد نهایت لذت را ببریم.

منبع تک شات

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *