جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


Black Friday ،جمعه 6 آذر در ایران

حراج استثنایی بلک‌فرایدی (Black Friday) جمعه 6 آذر برابر با 27 نوامبر هم‌زمان با سایر کشورهای جهان برای نخستین بار توسط بامیلو در ایران برگزار میشود.

Black Friday ،جمعه 6 آذر در ایران

بلک‌فرایدی، مهمترین اتفاق در حوزه خرده‌فروشی جهان است که در بسیاری از کشورهای جهان از جمله فرانسه، آلمان، انگلستان، هند، چین، مکزیک و … برگزار میشود و بامیلو به‌عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران قصد دارد این حراج استثنایی با تخفیف‌های ویژه را در ایران اجرا کند.


این حراج به مدت دو روز از نخستین ساعات روز 6 آذر آغاز میشود و تعدادی از محصولات محبوب با تخفیفی استثنایی به فروش میرسند.
بامیلو با استفاده از تجربیات خود در حوزه شناخت رفتار و نیاز مصرف کنندگان ایرانی به واسطه کمپین‌های موفق گذشته، سعی دارد با همکاری بهترین برندهای ایرانی و خارجی همگام با بازارهای جهانی فرصتی استثنایی برای مشتریان خود تدارک ببیند. حراج بلک‌فرایدی در سراسر دنیا فرصتی بی‌نظیر برای خرید است که در دیگر اوقات سال امکان‌پذیر نیست و بامیلو قصد دارد به بهانه این حراج جهانی امکان یک خرید خاص و آسان با قیمت‌های کم نظیر را برای مصرف‌کنندگان ایرانی فراهم کند.
فروشگاه اینترنتی بامیلو با بیش از 200 هزار کالا به‌عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران طی یک سال بیش از 15 میلیون بازدید کننده داشته است. همراه شدن با اتفاقات جهانی میتواند فرصتی استثنایی برای تجارت‌الکترونیک ایران و شکستن رکوردهای قدیمی باشد.
در این حراج که از جمعه 6 آذر به مدت دو روز برگزار میشود، تعداد محدودی از محصولات محبوب مثل جدیدترین مدل آیفون با نیم میلیون تومان تخفیف و محصولات مختلف دیگری در بخش پوشاک، لوازم خانگی و لوازم بهداشتی و آرایشی با قیمت‌های باورنکردنی ارائه میشوند.
بلک فرایدی  در سراسر دنیا روز جمعه برگزار میشود، در یک روز غیر تعطیل، ولی بیشتر ادارات و شرکت‌ها به کارمندان خود اجازه میدهند در این روز مرخصی بگیرند و خرید کنند. حتی بسیاری از مردم برای خرید از فروشگاه‌هایی که در حراج بلک فرایدی حضور دارند به کشورهای دیگر سفر میکنند بلک فرایدی برای مردم علاوه بر خرید مایحتاج ضروری به معنای یک معامله پرسود همراه با رقابتی تنگاتنگ است.
جمعه 6 آذر 94 مصرف‌کنندگان ایران برای اولین بار خرید در چنین فضایی را تجربه خواهند کرد.

منبع آی سی تی پرس

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *