جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


لیست 10 بازی پر فروش هفته گذشته انگلستان منتشر شد

بازی محبوب Grand Theft Auto V در یک رقابت نزدیک توانست بازی Nioh که اولین هفته انتشار خود را تجربه می کند شکست داده و در صدر لیست پر فروش ترین بازی های انگلستان در هفته گذشته قرار گیرد .

بازی Nioh نیز که نتوانست در رقابت بازی پنجمین سری از بازی های GTA موفق عمل کند در جایگاه دوم قرار گرفت در حالی که عنوان Resident Evil 7: Biohazard با قرار گرفتن در رتبه سوم هفته منتهی به 10 فوریه ( 22 بهمن ) را به پایان رساند .

عناوین FIFA 17 و Call of Duty: Infinite Warfare نیز توانستند خود را در بین پنج بازی پر فروش قرار داده و به ترتیب در مکان های چهارم و پنجم قرار گیرند . اکتویژن ناشر بازی Call of Duty: Infinite Warfare هفته گذشته اعلام کرد که این بازی با بازخورد های منفی از سوی طرفداران همراه بوده و کاربران نتوانستند ارتباط لازم با این بازی برقرار کنند . احتمالا عنوان بعدی سری بازی های Call of Duty به گذشته و ریشه های این سری بازخواهد گشت .

در ادامه لیست پر فروش ترین بازی های هفته گذشته ، بازی Hitman: The Complete First Season در دومین هفته انتشار خود نیز موفق نبوده و با دو پل سقوط نسبت به هفته گذشته در رتبه هشتم قرار گرفت .

شایان ذکر است که در ادامه فروش فوق العاده بازی Grand Theft Auto V ، کمپانی راکستار در هفته گذشته اعلام کرده که بیش از 75 میلیون نسخه از این بازی تا کنون در سراسر جهان به فروش رسیده است .

در ادامه لیست 10 بازی پر فروش هفته گذشته انگلستان را مشاهده می کند . لازم به ذکر است که این لیست بر اساس فروش نسخه های فیزیکی بازی ها بوده و فروش نسخه های دیجیتالی در این لیست لحاظ نشده است .

Grand Theft Auto V
Nioh
Resident Evil 7: Biohazard
FIFA 17
Call of Duty: Infinite Warfare
Battlefield 1
Rocket League
Hitman: The Complete First Season
Overwatch
Watch Dogs 2

 

منبع : سخت افزار

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *