جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


گجتی فوق العاده برای علاقه مندان به تکنولوژی

Fling SDK هیچ کار انقلابی انجام نمیدهد و صرفا تکنولوژی ارتباطات و یافته های شبکه ای اطراف فایر تی وی را در قالب زبان آمازونی آسان تر میکند. اما همراه آن تبلیغات آنلاین نشان میدهد که هدف آن جلب حمایت از پلت فرم برگیونینک تی وی را دارد. همانگونه که فایر تی وی از دیآل پشتیبانی میکند، که استاندارد کاستی ای است که یوتیوب و نت فلیکس و پخش کننده های ویدیویی دیگر نیز از آن استفاده میکنند.

 

gadget fogholade

 

بر اساس گفته آمازون عرضه عمومی SDK به توسعه دهندگان اجازه میدهد تجربیات متفاوت و جدیدی بسازند. مرتبط: فایر تی وی های آمازون هم اکنون برای گوش دادن تکی به هدفون های بولوتوثی متصل میشوند. برای اطمینان از کارکرد Fling SDK امازون جلو تر از موعد به تعدادی از توسعه دهندگان اجازه دسترسی داده است. دو برنامه واضح، کارائوکه و رادیو به شیوه های مختلف وارد فایر تیوی شدند: کارائوکه موزیک ودیو ها و متن موسیقی ها را روانه تلوزیون میکرد، در حالی که رادیو موسیقی را از یک گوشی متصل اجرا میکرد. از دید یک کاربر کار راحت است: برنامه فلینگ کامپتیبل را باز میکنید و گزینه آمازون فلین را لمس میکنید. اساسا شبیه به کروم کست. Fling SDK و مستند سازی جدید هم اکنون در بخش توسعه دهندگان وبسایت آمازون در دسترس است ممکن است آمازون در حال نزدیک کردن تجربیات ارتباطی خود به دانگل همیشه محبوب گوگل باشد، اما تلاش هایش بی نتیجه ماند.

در کنفرانس جستجو توسعه دهندگان بزرگ در جون، گوگل API های جدید ارتباطی را معرفی کرد که به توسعه دهندگان اجازه میداد آهنگ و ویدیوهایی را به ردیف ها اضافه کنند، بازی های چند دستگاهی تولید کنند و عناصر HUD را روی تلوزیون به نمایش در آورند. و جدای از کاهش قیمت چند فایر تی وی، کروم کست همچنان ارزان ترین ست تاپ امازون است.

منبع : زوم تک

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *