جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


کیبورد عجیب سامسونگ

پنج شنبه همین هفته، برابر با ۲۲ مرداد ماه، سامسونگ مراسمی برگزار خواهد کرد که در آن گلکسی نوت ۵ وگلکسی اس ۶ اج پلاس به صورت رسمی معرفی خواهند شد. البته شایعه حضور یک تبلت را نیز نباید به دست فراموشی سپرد.

کیبورد عجیب سامسونگ

تلفن های همراهی که قرار است در آن روز در برابر دیدگان میلیون ها کاربر مشتاق قرار گیرند، از زبان طراحی تقریبا یکسانی با نمونه های پیشین خود بهره می برند که صرفا اندازه شان اندکی متفاوت و بزرگ تر شده. در این میان به نظر می رسد سامسونگ می خواهد حال و هوای مراسم را با معرفی یک وسیله جانبی جذاب، تغییر دهد.

 

اکانت توئیتر evleaks@ که معمولا خبر و تصاویر صحیحی را منتشر می کند، امروز یک تصویر رندر شده از S6 Edge Plus را منتشر نموده که با یک کیبورد کامل همراه گشته است. البته اگر به قسمت فوقانی موبایل توجه کنید، می بینید که این کیبورد در قالب یک کیس بر روی بدنه موبایل مذکور قرار گرفته.

هنوز البته مشخص نیست که این کیس از سوی خود سامسونگ به تولید رسیده یا دسترنج یک سازنده ی شخص ثالث است.

کلید های پایینی آن نیز به شما این اجازه را می دهند تا در کنار داشتن تمام حروف به شکل فیزیکی، بتوانید سه کلید معروف اندروید را نیز در بخش پایین داشته باشید. این کیس البته ظاهری عجیب به موبایل شما خواهد داد اما به هر حال، برخی از کاربران ترجیح می دهند تا همانند گذشته، از کیبورد های فیزیکی استفاده کنند.

انتظار می رفت بلک بری بهره گیری از کیبوردهای فیزیکی در موبایل هایش را به پایان برساند اما اکنون گویا برعکس این ماجرا در حال اتفاق افتادن است و سامسونگ تصمیم دارد تا توجه طرفداران این بخش را به سوی خود و موبایل های جدیدش جلب کند.

منبع:phonearena

 

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *