جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


کاهش قیمت آیفون۶ در تهران

یک فعال بازار خرید و فروش تلفن همراه گفت: انتظار کاهش قیمت ها و نبود مشتری از خرداد ماه سال جاری بازار تلفن همراه را به رکود کامل برده به طوری که خرید و فروش آن در بازار به حداقل رسیده است.

کاهش قیمت آیفون۶ در تهران

محسن فرجی افزود: در فروردین و اردیبشهت ماه سال جاری تا حدودی بازار شاهد خرید و فروش انواع تلفن همراه بود، اما شرایط بازار بخصوص فروش تلفن همراه اکنون نسبت به ماه های یادشده 70رصد کمتر شده است.


وی یادآور شد: کاهش مشتری در بازار سبب شده بسیاری از شرکت های واردکننده تلفن همراه واردات خود را متوقف نمایند و تلفن هایی را که از قبل در انبارهای خود داشتند را با قیمت کمتر به بازار عرضه کنند.
این فعال بازار خرید و فروش تلفن همراه اظهار داشت: رکود و نبود مشتری در بازار سبب شده هم اکنون برخی از فروشندگان به علت نیاز به پول نقد تلفن های همراه موجود خود را با قیمت کمتری به مشتریان عرضه کنند.
فرجی تصریح کرد: هم اکنون قیمت بیشتر گوشی های تلفن همراه نسبت به دو ماهه نخست سال جاری در بازار کاهش یافته و بسیاری از فروشندگان با نبود مشتری در بازار، با کاهش قیمت ها بسیار متضرر شده اند.
این عمده فروش تلفن همراه در بازار تهران، خاطرنشان کرد: چشم اندازهای خوب اقتصادی و انتظار کاهش قیمت ها سبب کمتر شدن مشتریان شده به طوری که هم اکنون مدتی است که بازار تلفن های همراه بدون مشتری مانده است.
وی با اشاره به بازار خرید و فروش تلفن های همراه دست دوم، افزود: بازار خرید و فروش تلفن همراه دست دوم نیز مدتی است در رکود قرار دارد، زیرا میزان معاملات این بازار نیز به خرید و فروش تلفن های همراه اکبند وابسته است.
این فعال بازار خرید و فروش تلفن همراه، یادآور شد: طی یک هفته گذشته قیمت تلفن های همراه سامسونگ بین 5 تا 10 درصد کاهش قیمت داشته و قیمت برخی از گوشی های مارک های دیگر نیز تا 15 درصد کاهش یافته است.
فرجی افزود: هفته گذشته قیمت تلفن آیفون 6 – 64 با گارانتی معتبر در بازار 2 میلیون و 620 هزار تومان بود، اما هم اکنون قیمت آن به کمتر از 2 میلیون و 550 هزار تومان رسیده است.

منبع:ایرنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *