جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


کاربردی ترین گجت پوشیدنی در راه است

ایده های نو هرروز دنیای تکنولوژی را به شگفتی جدیدی وامی دارد. اما شرکتی به نام سایکرت (Cicret) چند روز است که واقعا خبرساز شده است و شاید دلیل توجه بیش از اندازه به این شرکت کاربردی بودن و مورد نیاز بودن آن می باشد. حتما همه شما حداقل برای یکبار آرزو کرده اید که از دست و پاگیر بودن گوشی خود آزاد بشوید و همه امکانات آن را بدون تحمل وزن آن یا ترس از خرابی با خود داشته باشید.

کاربردی ترین گجت پوشیدنی در راه است

ظاهرا همین نیازها بوده است که سایکرت را به فکر واداشته تا ایده ای را به ثبت برساند و دنبال سرمایه گذار برای آن باشد که با آن بتوان در هر موقعیتی به راحتی از امکانات موبایل استفاده کرد.

همانطور که در تصویر می بینید این شرکت قصد دارد دستبندی را طراحی کند که با سنسورها و حسگرهای خاصی بتوانند پس از برقراری ارتباط با دستگاه اصلی، صفحه نمایش آن را روی ساعد دست شنا بیاندازد و به شما امکان کار به شکل تاچ اسکرین را بدهد. شما به راحتی می توانید با این گجت تماس بگیرید، برنامه های اندروید را اجرا کنید، بازی کنید و در صورت لزوم صفحه آن را کوچک و بزرگ نمایید. این شرکت که به گفته مسوولین آن برای تولید نمونه اولیه ان نیاز به 700 هزار یورو دارد

منبع: technabob.com

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *