جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


چاپگر های سامسونگ با تکنولوژی NFC

کمپانی سامسونگ چاپگر های جدید خود را با تکنولوژی NFC وارد بازار کرد.

 

chapgare samsung

 

سامسونگ جدیدترین چاپگر های خود را تحت تکنولوژی NFC روانه بازار می کند. این شرکت اعلام کرد کاربران این چاپگر ها قادر خواهند بود  به کمک چاپگرهای تک‌ رنگ لیزری و چند‌کاره (MFP: Multifunction Printers) که به تکنولوژی NFC مجهز است به ‌سادگی اسناد و فایل های مورد نیازشان را با کیفیت بالا و از طریق تلفن همراه هوشمند خود چاپ کنند . این تکنولوژی جدید در پرینتر های سامسونگ تحولی جالب رو در این حوزه ایجاد کرده است.

این پرینتر ها با تکنولوژی جدید NFC  در مدل های M2020W Xpress ارائه شده است که متشکل از پرینتر های تک رنگ لیزری M2020W و تک رنگ لیزری M2070W چند کاره می باشد.گفتنی است کمپانی سامسونگ این محصول جالب و در قالب گجت را برای مصارف خانگی و کسب و کار های کوچک ارائه کرده است ، تا یک کاربر معمولی بتواند کار های اسکن ، پرینت خود را به کمک گوشی و پرینتر های جدید سامسونگ انجام دهند.

یکی از معاونان ارشد بازاریابی سامسونگ بنام دیوید اس دبلیو سانگ(David SW Song) در یک کنفرانس خبری در مورد این پرینتر های جدید مبتنی بر تکنولوژی NFC اعلام کرد : ” جدیدترین روش های چاپ ما بر اساس نیاز های مصرف‌ کنندگان به چاپ مستقیم تصاویر و اسناد از طریق تلفن‌های همراه ارائه شده است و این پرینتر های در حقیقت پاسخی برای این نیاز کاربران گوشی های هوشمند است. سری M2020W Xpress این پرینترها که مجهز به تکنولوژی NFC می باشد ، نشانگر این است که سامسونگ در تولید تکنولوژی های پیشرفته در حوزه چاپ پیشتاز است .  این در حقیقت نقشه راه سامسونگ برای حل مشکلات کسب و کار های کوچک و خانگی در مورد نیازشان به چاپگر های مبتنی بر تکنولوژی NFC است. و ما این راه را ادامه خواهیم داد.

پرینت گرفتن همیشه به عنوان معضلی برای کاربران کسب کار های کوچک و  خانگی است . که سامسونگ این مشکل را با رونمایی پرینتر های سری Xpress M2020W با هدف چاپ سریع و آسان، با قابلیت اتصال بدون سیم به دستگاه‌های موبایل و امکان چاپ در حین حرکت را فراهم می‌نماید. کاربران به راحتی قادرند تصاویر، اسناد ، ایمیل‌ها و محتویات وب خود را با قرار دادن تلفن‌ همراه هوشمند بر روی چاپگر مبتنی بر تکنولوژی NFC سامسونگ  پرینت نمایند.

سامسونگ از لحاظ نرم افزاری هم قابلیت هایی را برای آسان سازی روند چاپ توسط گوشی های هوشمند رو در نظر گرفته و اپلیکیشنی با نام Mobile Print رو هم برای این منظور طراحی و برنامه نویسی کرده است.

یکی از مشکلاتی که کاربران برای استفاده از پرینتر ها دارند نحوه نصب و شناسایی پرینتر ها به کامپیوتر است ، سامسونگ در سری جدید پرینتر های خود این مشکل رو هم هموار کرده و پرینتر های جدید براحتی قابل شناسایی توسط گوشی هستند.

آشنایی با خطاهای پرینتر هم در این پرینتر های جدید براحتی قابل شناسایی است و تمامی پیام ها در گوشی کاربر اعلام میشود و وی می تواند براحتی از این مشکل مطلع شود. در نتیجه گیری نهایی می توان به این نتیجه رسید که این دو محصول گزینه‌ ای بسیار مناسبی برای افرادی است که می‌خواهند با سرعت و راحتی هر چه بیشتر و بدون هیچ پیچیدگی، از انواع فایل‌ها تنها با یک اشاره پرینت بگیرند.

منبع : manapayam.com

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *