جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


احتمال رونمایی پهباد شیائومی در MWC

ehtemale roonamayie pahbade xiaomi dar mvc

گوشی هوشمند شیائومی می ۵ یکی از دستگاه هایی است که انتظار می‌رود در کنگره جهان موبایل ( MWC ) بارسلونا حضور پیدا کند. کمپانی مذکور، تصمیم دارد در تاریخ ۲۱ فوریه مصادف با ۲ اسفند ماه گل سر سبد جدیدش را رونمایی کند. اما شایعات امروز مشخص کرده اند که شایئومی قصد دارد در کنار معرفی پرچم دار جدیدش از یک پهباد هم رنمایی کند.

طبق شایعات، گجت پر رمز و راز شایئومی یک پهیاد است که پیش از این هم در مورد آن شنیده می‌شد و به نام  Mi Drone شناخته می‌شود. اما سال گذشته نیز، پتنت  Mi Drone را دیده بودیم که در آن زمان شایعات حکایت از معرفی پهباد شایئومی قبل از پایان سال ۲۰۱۶ داشتند.

به گفته منبع، این پهباد ۳۵۰ میلی متر بلندی دارد و بنا بر این چندان کوچک به نظر نمی‌رسد. سال گذشته و مصادف با اولین شایعات راجب به پهباد شایئومی، آورده شده بود که کاربران قادر هستنى از طریق دستبند Mi Band این کمپانی، پرنده را به حرکت در آورده و یکی از گزینه ها این است که پهباد می‌تواند با استفاده از ردگیری دستبند شایئومی، دنبال کاربر پرواز کند. البته ما  اطلاعات موثقی در این رابطه نداریم و نمی‌توانم آن را تایید کنیم.

در واقع اکنون شایعات ادعا می‌کنند  پهباد شایئومی به کنگره جهانی موبایل راه پیدا خواهد کرد. پهباد Mi Drone  مطمئنا قیمت  به صرفه تری نسبت به رقبا خواهد داشت و این استراتژی قیمت گذاری در خصوص گوشی های شایئومی نیز مشهود است. با توجه به شایعات موجود، این پهباد با قیمت ۱۰۶ دلار عرضه خواهد شد. اما به خاطر داشته باشید هیچ یک از این موضوعات تایید نشده اند و برای دستیابی به اطلاعات دقیق باید تا ۲۱ فوریه منتظر بمانیم.

 

منبع : androidheadlines

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *