جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


پنل‌های خورشیدی جدید ال جی

شرکت ال‌جی الکترونیکس (LG) از سامانه پنلهای خورشیدی به‌صرفه و نوآورانه خود در نمایشگاه Intersolar Europe که از دهم تا دوازدهم ژوئن در مونیخ آلمان برگزار می‌شود رونمایی می‌کند. در این نمایشگاه پیشگام جهانی در زمینه صنعت انرژی خورشیدی، ال‌جی از آخرین سامانه انرژی خورشیدی NeON™ 2 خود پرده‌برداری خواهد کرد. با تجهیزشدن به فناوری نوین Cello Technology™، پنل LG NeON™ 2 کارایی و قابلیت اطمینان بیشتری نسبت به پنل NeON™ فراهم می‌کند.

پنل‌های خورشیدی جدید ال جی

 

اثربخشی بالای پنل NeON™ 2 باعث می‌شود که امکان تولید توانهای بالاتر در بازار پنلهای خورشیدی فراهم گردد. قابلیت Cello (که مخفف سلول، اتصال، الکتریکال، تلفات اندک، تنش پایین و بهبود جذب نور است) از سیم‌هایی با اشکال مدور برای جذب بهتر و مؤثرتر نورهای پراکنده استفاده می‌کند. همچنین به وسیله جداسازی جریان با 12 سیم، اتلاف الکتریسته به حداقل خود می‌رسد.

به لطف ضریب دمایی بهبودیافته، NeON™ 2 می‌تواند در روزهای آفتابی الکتریسیته بیشتری تولید کند و عملکرد بالاتر در نور کم و یا در روزهای ابری ارائه نماید. از آنجایی که ماژول‌های نوع p از پدیده Light Induced Degradation (LID) رنج می‌برند، NeON™ 2 از ماژول‌های ویفری نوع n که دوام بیشتری دارند بهره می‌برد. همچنین با طراحی قاب تقویت‌شده، استحکام NeON™ 2 بهبود پیدا کرده و در نتیجه گارانتی پنل ها به 12 سال افزایش یافته است که در صنعت پنلهای خورشیدی بالاترین زمان گارانتی می باشد.

NeON™ 2 بهترین گزینه برای مشتریانی است که می‌خواهند پتانسل تولید انرژی خانه‌شان را در فضای محدود پشت بام بیشینه کنند. پنل NeON™ 2 320 واتی، با 20 ماژول (60 سلول) kWp 4/6 ظرفیت تولید می نماید در حالی که ظرفیت پنل Mono 285 واتی نوع p با همین تعداد ماژول تنها kWp 7/5 است. پنل خورشیدی بهینه ال‌جی به سادگی می‌تواند بر روی بام نصب شود. افزون بر این، پنلهای NeON™ 2 به دلیل دستیابی به توان خروجی بالاتر نسبت به پنلهای 72 سلولی، مناسب نصب در ابعاد بسیار وسیع هستند.

لی چونگ‌هو، رئیس و مدیر اجرائی بخش انرژی خورشیدی ال‌جی می‌گوید: “بر خلاف آنچه که مشتریان ممکن است فکر کنند، انرژی خورشیدی تنها برای مرفهین و آنان دغدغه‌های محیط‌زیستی دارند نیست. در این صنعت بسیار رقابتی، خیلی مهم است که برای قدمی جلوتر بودن، نوآوری را به کار گیریم. NeON™ 2 مثالی بسیار ملموس از نوعی نوآوری است که می‌تواند پیچیده‌ترین چالش‌های محیط زیستی را حل کند. نمایشگاه Intersolar Europe بستری عالی برای نمایش راه‌حلی است که ال‌جی ارائه کرده است.”

منبع:آی تی ایران

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *