جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


وداع با Google+ Photos

سرویس Photos تقریبا دو ماه پیش در کنفرانس توسعه دهندگان شرکت گوگل تحت عنوان Google I/O معرفی شد. اکنون اما به نظر می رسد شرکت ساکن مانتین ویو، به شدت تلاش دارد تا تمرکز خود و کاربران را روی همین سرویس قرار داده و نمونه های مشابهی که پیش از این توسعه داده را نیز از دور رقابت خارج نماید.

وداع با Google+ Photos

برای این کار نیز شرکت یاد شده تصمیم گرفته تا در روزهای آینده و در واقع از تاریخ اول آگوست (دهم مرداد)، با Google+ Photos وداع نماید. این اتفاق ابتدا برای اپلیکیشن اندروید این سرویس و سپس در نسخه تحت وب و بعدا در پلتفرم iOS روی خواهد داد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

گوگل اکنون پیشنهاد می کند که کاربران هر چه سریع تر، خود محتوای مورد نظرشان را به سرویس جدید یعنی Photos منتقل نمایند. از طرفی کاربران Google+ Photos احتمالا با هشداری رو به رو گشته اند که به آنها می گوید بهتر است نسخه جدید این اپلیکیشن را از گوگل پلی دریافت نمایند.

در هر صورت، پس از تاریخ یاد شده گوگل همه محتوای سرویسی که تصمیم بر پایان دادن به کارش دارد را به فوتوز خواهد آورد و می توانید از آدرس photos.google.com به آنها دسترسی داشته و یا برای دریافت آنها به شکل یکجا، به Google Takeout مراجعه کنید.

پیشنهاد می شود اگر دارای محتوای مهمی در این سرویس هستید، قبل از تعطیلی آن به شکل دستی آنها را به فوتوز منتقل نمایید چرا که تجربه نشان داده سرویس Takeout از گوگل، گاهی آنطور که باید و شاید درست نمی تواند درخواست کاربران را برآورده سازد.

منبع:دیجیاتو

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *