جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


هندزفری بلوتوث LG Tone Ultra HBS-810

hands free ultra LG

الجی جدیدترین هندزفری بلوتوث خود را معرفی کرد. این هندزفری  LG Tone Ultra HBS-810 نام دارد و طراحی شده که تجربه صوتی را افزایش دهد.

این هدست جدید الجی قرار است که پرچمداری در نوع خودش باشد. هدست جدید جایگزنی برای نسل قبلی هم نوع خود یعنی HBS-800 است. در هر صورت ، ال جی تصمیم دارد تا دستگاه جدید خود را ماه آینده در نمایشگاه IFA 2015 ، به نمایش بگزارد.

TONE ULTRA جدید به گفته ی شرکت ال جی ، با ویژگی های بسیار پیشرفته ای میاید. در این محصول جدید از یک فناوری نو آوارنه ی ال جی که به عبارتی به آن مدیریت سیم گفته میشود استفاده شده است. دکمه هایی که در دو طرف این دستگاه قرار گرفته اند کار را بسیار برای کاربران آسان تر و دلپذیر تر میکند. افراد میتواند با این دکمه ها حجم صدا را کم و زیاد همچنین ترک ها را عقب و جلو ببرند.

ما بسیار هیجان زده ایم که یک در حال اضافه کردن یک محصول جدید از خانواده ی TONE ULTRA هستیم . این دستگاه به شما امکان لذت برند از بالاترین کیفیت را میدهد. اینها سخنانی بودند از جانب Young-jae . در آخر ، رئیس مسئول این پروژه اعلام کرد : دستگاه های نو آورانه ای در شرکت ال جی شاهد بوده ایم. ما بسیاری ویژگی های یک محصول برتر را به شما ارائه میکنیم از جمله قیمت بسیار رقابتی ،ما امیدواریم که بیشتر مردم بتوانند از هدست جدید ما استفاده کنند و کیفیت برتر را در سری هندزفری بلوتوث های Tone تجربه کنند.

هنوز هیچ جزئیاتی در رابطه با قیمت گذاری و یا در دسترس بودن هدست LG Tone Ultra HBS-810 headset جدید گفته نشده است. ال جی در ادامه ذکر کرد که این محصول در نمایشگاه IFA ماه آینده ، معرفی خواهد شد.

منبع : geeky-gadgets

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *