جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


همکاری دی لینک و مایکروسافت

دو غول بزرگ دنیای فناوری دست‌ به‌ دست هم داده‌اند تا فناوری وای‌فای را دستخوش تغییراتی بزرگ کنند، و با توافق انجام شده قرار است تا پروژه سوپر وای‌فای با همکاری مایکروسافت و دی لینک کلید بخورد.

همکاری دی لینک و مایکروسافت

سامانه‌های ارتباطی بی‌سیم با محدودیت‌هایی همراه هستند که در برخی از موارد این محدودیت‌ها برای کاربری‌های خاص، دست‌وپا گیر می‌شوند.

همین محدودیت‌ها و مشکلات عاملی می‌شود تا شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت به دنبال ساخت سامانه‌های جدیدی به عنوان نسل آینده فناوری وای‌فای باشند و در نتیجه بتوانند محدوده دسترسی و سرعت انتقال داده بر روی این شبکه‌ها را بهبود بخشند.

این مشکل البته فقط در میان یک یا دو شرکت منحصر نمی‌ماند، در این میان شرکت دی لینک که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان سخت‌افزارهای شبکه در جهان به‌حساب می‌آید نیز برای چاره‌اندیشی با مایکروسافت همراه شده است.

مطابق گزارش‌های منتشره شده بر اساس این همکاری در نخستین گام قرار است تا دو شرکت دی لینک و مایکروسافت اقدام به راه‌اندازی شبکه‌های سوپر وای‌فای در کشور آمریکا بنمایند..

همکاری دی لینک و مایکروسافت2

همچنین گفته می‌شود که این طرح پس از پوشش مناطق موردنظر در ایالات متحده، در کشورهای دیگر نیز شروع به کار خواهد کرد.

شایان‌ذکر است که شبکه‌های عادی وای‌فای از فناوری ۸۰۲.۱۱ad استفاده می‌کنند ولی فناوری سوپر وای‌فای از فناوری مدرن و برتری به نام ۸۰۲.۱۱af استفاده می‌کند.

منبع ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *