جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


نوکیا،لومیا می شود

خبرگزاری رویترز توضیح داد که به‌زودی از برند جدید Microsoft Lumia رونمایی می‌شود و قرار است این اتفاق طی چند روز آینده صورت گیرد.

شرکت مایکروسافت که این روزها یکی از بازیگران اصلی بازار جهانی گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود، در نظر دارد نام Nokia را برای همیشه از این بازار خارج کند و گوشی‌های خود را فقط با نام Lumia به دست کاربران برساند.

نوکیا،لومیا می شود
خبرگزاری رویترز در تازه‌ترین گزارش خود توضیح داد که هم‌اکنون تنها ۶ ماه از زمان تکمیل قرارداد ۷.۲ میلیارد دلاری مایکروسافت و نوکیا می‌گذرد و غول نرم‌افزاری جهان هم‌اکنون به این آمادگی کامل رسیده است تا نام Nokia را از این شرکت فنلاندی به طور کامل حذف کند.

در جریان قرارداد واگذاری این شرکت بزرگ مایکروسافت مجوز تغییر نام Nokia را نیز دریافت کرده است و پیش‌ از این گفته شد که احتمالا شرکت مایکروسافت برای دوره زمانی ۱۰ سال گوشی‌های معمولی نوکیا را با این نام تولید کند.

اما برای گوشی‌های هوشمند مایکروسافت به این نتیجه رسیده است که از نام Nokia باید برای دوره زمانی محدود بهره ببرد و با این وجود هنوز تاریخ دقیقی اعلام نشده است که نشان دهد غول نرم‌افزاری جهان از چه زمان تولید گوشی هوشمند با نام Nokia را متوقف می‌کند.

خبرگزاری رویترز بر اساس اطلاعات منتشر شده روی سایت اینترنتی شعبه نوکیا در کشور فرانسه توضیح داد که به‌زودی از برند جدید Microsoft Lumia رونمایی می‌شود و قرار است این اتفاق طی چند روز آینده صورت گیرد.

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *