جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


نرم افزارYOVO، غیر قابل سرقت!

یک نرم افزار همراه برای تلفن‌های همراه و تبلت‌های مجهز به سیستم عامل iOS منتشر شده است که به کمک آن می توان تصاویر را بدون داشتن استرس سرقت به اشتراک گذاشت.

یک نرم افزار همراه برای تلفن‌های همراه و تبلت‌های مجهز به سیستم عامل iOS منتشر شده است که به کمک آن می‌توان بدون داشتن نگرانی از سرقت، تصاویر را به اشتراک گذاشت.

این نرم افزار که YOVO نام دارد از یک مکانیزم بسیار ساده و در حقیقت یک حقه بصری استفاده می‌کند تا یکی از مرسوم‌ترین روش‌های سرقت تصاویر که گرفتن اسنپ شات از آن است را کاملا برطرف کند.

این نرم افزار در هنگام ارسال تصاویر، یک سری خطوط موازی و موجی شکل را به روی عکس خواهد افزود که این خطوط به‌ دلیل وجود واسط ویژه نرم‌افزاری، یعنی اپلیکیشن YOVO به صورت متحرک درمی‌آیند و ذهن انسان به صورت ناخودآگاه قابلیت دیدن تصویر کامل را خواهد داشت ولی اگر از این تصویر یک اسکرین شات گرفته شود آنگاه این خطوط بر روی تصویر موجود خواهند بود و موجب می‌شوند که عملا دیدن محتوای اصلی عکس غیرممکن شود.

به این ترتیب تنها فرد دریافت کننده تصویر خواهد توانست محتوای کلی عکس را به‌خوبی مشاهده کند و اگر کسی به‌واسطه نرم‌افزارهای جاسوسی مورد حمله قرار گرفته باشد بازهم تصاویر موجود در این نرم افزار برای او امنیت کافی را خواهند داشت زیرا در صورت دریافت تصاویر توسط هکر، باز هم امکان مشاهده کامل آن توسط هکر مربوطه وجود نخواهد داشت.

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *