جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


موتورولا و شارژ سریع داخل خودرو

امروز موتورولا محصول جالب دیگری برای دوست‌داران گوشی‌های رده اول و همین‌طور خودرو معرفی کرده است.

 

Car Charger

 

این محصول در واقع یک شارژر داخل خودرو است که باتری گوشی‌هایی که از Quick Charge 2.0 پشتیبانی می‌کنند را سریعاً شارژ می‌کند.شارژر توربوپاور برای خودرو که نام کامل آن TurboPower 15 Car Charger است و قرار است با قیمت ۳۰ دلار وارد بازار شود.

با استفاده از تکنولوژی کوییک شارژ ۲.۰ (تلفظ صحیح کوییک چارج ۲.۰) می‌توان گوشی‌ها را با سرعت بالاتری شارژ کرد. مثلاً در ال‌جی جی۴ که اخیراً معرفی شده، استفاده از شارژ سریع کوآلکام موجب افزایش سرعت شارژ در حد ۱۸ درصد شده است. موتورولا تکنولوژی مشابهی در برخی محصولات خود ارایه کرده و نام آن را TurboPower گذاشته است. شارژر معمولی (برای پریزهای دیواری) توربوپاور ۱۵ موتورولا با ۱۵ دقیقه شارژ کردن گوشی، آن را برای ۸ ساعت کارکرد آماده می‌کند. گوشی‌های دروید توربو و نکسوس ۶ و همین‌طور دومین نسخه‌ی موتورولا ایکس از شارژ سریع پشتیبانی می‌کنند.

در واقع سرعت شارژ شدن با استفاده از توربوپاور موتورولا به مراتب بیشتر از حالت عادی است. حتی اگر گوشی شما در لیست توربوپاور قرار ندارد، اگر از کوییک شارژ ۲.۰ کوآلکام بهره می‌برد هم می‌توانید به ۷۵ درصد سرعت شارژ بالاتر امیدوار باشید. گوشی‌هایی مثل ال‌جی جی فلکس۲ ، گلکسی نوت ۴، اچ‌تی‌سی وان ام۹ و اچ‌تی‌سی وان ام۸ از کوییک شارژ ۲.۰ پشتیبانی می‌کنند.

منبع : androidandme

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *