جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


محبوب‌ترین سرویس پردازش ابری جهان

از بین ۲۵۰۰ کاربری که خدمات مدیریت هویت آنلاین Okta را مورد استفاده قرار می‌دهند، مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ مایکروسافت موفق شد عنوان پرکاربردترین ابزار پردازش ابری در جهان را به خود اختصاص دهد. به گزارش وبسایت newsfactor، با این اتفاق مایکروسافت توانست از سال ۲۰۱۲ که شرکت Okta بررسی محبوب‌ترین ابزارهای پردازش ابری در جهان را آغاز کرد، برای نخستین بار محصولات Salesforce را پشت‌سر بگذارد.

محبوب‌ترین سرویس پردازش ابری جهان
این یکی از چندین نتایجی بود که مرکز یاد شده در جریان بررسی وضعیت ابزارهای پردازش ابری به دست آورد و آن را در قالب «گزارش Businesses @ Work» به انتشار رساند.

این گزارش همچنین نشان داد وسعت کسب و کارها دیگر ارتباطی با میزان استفاده آنها از ابزارهای پردازش ابری ندارد و بر این اساس ابزارهای سازمانی می‌توانند به سرعت در جامعه گسترش یابند و در فاصله زمانی کم سهم خود را در بازار درحال تحول از دست بدهند.
مرکز Okta همچنین اعلام کرد سازمان‌ها میزان استفاده از وبسایت‌های جدید، پرتال‌ها و دیگر ابزارهای مبتنی بر فضای پردازش ابری را افزایش داده‌اند تا ارتباط بیشتری با مشتریان، شرکا و پیمانکاران داشته باشند.
مرکز Okta که نام آن از یک اصطلاح هواشناسی گرفته شده است تا وضعیت خدمات پردازش ابری در فضای کنونی را بررسی کند، محصولات مدیریت-به‌عنوان-خدمات را ارائه می‌دهد تا کسب و کارها آسان‌تر بتوانند فرآیند ورود و تشخیص هویت مبتنی بر سایت‌های اینترنتی را دنبال کنند.
این مرکز در سال ۲۰۰۹ میلادی راه‌اندازی شد و «تِد مک‌کینون» یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل کنونی به همراه «فدریک کِرِست» آن را مدیریت می‌کنند. مک‌کینون در این خصوص روی وبلاگ رسمی شرکت توضیح داد: «فعالیت‌های مختلف در همه‌جا دنبال می‌شود و Okta در حوزه خدمات ابری و همچنین ابزارها و سرویس‌های موبایلی مرتبط با سازمان‌ها یک نگاه متمایز دارد تا به کارمندان، مشتریان و شرکا کمک کند به با انعطاف بیشتر، محصولات بهتری را در اختیار بگیرند».
گزارش جدید وضعیت بیش از ۴ هزار ابزار که به صورت پیش‌فرض ارایه شده‌اند و Okta دسترسی به آنها را فراهم می‌کند، بررسی کرد. این ابزارها از سوی Amazon Web Services، Box، DocuSign، Dropbox، Office ۳۶۵، Salesforce، Sharepoint Online، WebEx و Zendesk ارائه شد. شرکت Okta اعلام کرد که هر روز میلیون‌ها شناسه کاربری و رمز عبور که قصد استفاده از خدمات مذکور را دارند، مدیریت می‌کند.

منبع:آی تی ایران

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *