جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


قالب تلفن همراه که عکس شما را پرینت میکند!

قالب پرینتر. بله درست خواندید ! قاب پرینتر لقب گجتی است که همانند یک قاب به اسمارت فون شما متصل شده  و به شما این امکان را میدهد که عکس ها و تمام فایل های قابل پرینت شدن در  تلفن همراهتان را به صورت رنگی پرینت کنید.

 

ghaabe printer

 

prynte نام قاب تلفن همراه است که عکس ها را در لحظه پرینت میکند. پرینت در رنگ های سفید،صورتی و آبی برای گوشی های آیفون و سامسونگ به فروش میرسد. بسته های کاغذ مخصوص هم شامل ۱۰ برگ کاغذ مخصوص چاپ است که از طریق وبسایت یا اپ مخصوص این قاب به فروش میرسد.برای استفاده از این قاب دلچسب تنها نیاز به خرید کاغذ مخصوص دارید و احتیاجی به خرید کارتریج نیست. چرا که در آن از نوع کاغذ های خاصی استفاده شده که به کارتیج نیاز ندارد. هر ده برگه به قیمت ۵ دلار به فروش میرسد.

در اپ مخصوص پرینت شما امکان اتصال به کلود را دارید و میتوانید برای هر یک از عکس های چاپی خودتان یک فیلم کوتاه مرتبط اضافه کنید. به این معنی که اگر با دوربین تعبیه شده در اپ مخصوص این قاب عکس های چاپ شده را اسکن کنید و از قبل ویدیویی به آن اضافه کرده باشید .میتوانید ویدیو را در قاب عکس در دستتان در تلفن همراه مشاهده کنید. این ایده در نوع خودش میتواند باعث جلب مشتریان به خرید این گجت دوست داشتنی شود . قیمت اولیه این قاب گوشی جالب ۵۰ دلار برای پیش خرید است. پیش بینی برای عرضه عمومی prynte حدود ۱۰۰ دلار است.

منبع : zoomtech

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *