جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


غوغای Angry Birds 2

انگری بردز ۲ چند روز پیش برای سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر شد و علی رغم مشکلات مربوط به پرداخت درون برنامه ای که پیشتر به آن اشاره شد، توانست در مدت زمان اندک ۱۲ ساعته، بیش از یک میلیون بار دانلود شود.

غوغای Angry Birds2

این عنوان را می توان به نوعی دنباله حقیقی Angry Birds سال ۲۰۰۹ در نظر گرفت، چرا که تاکنون هیچ یک از ۱۴ عنوان پیشین، شماره دار نبودند و هر کدام به نوعی، رویکردی متفاوت داشتند. در انگری بردز ۲، فرمول نسخه اول همچنان حفظ شده اما امکانات متنوع بسیاری به آن اضافه گشته.

شاید مهم ترین تغییر انگری بردز ۲ را بتوان بخش بصری و گرافیکی دانست که به وضوح نسبت به نسخه های پیشین بهتر و جذاب تر شده. همچنین، بازیکنان می توانند در لیدربرد جهانی یکدیگر را به چالش بکشند و برای کسب رتبه ای بالاتر، ستاره های بیشتری دریافت کنند.

پاتریک لیو، کارگردان بازی در مصاحبه ای اعلام کرد که شماره ۲ واقعا حق این عنوان است و کسانی که شکایتی در ارتباط با پرداخت های درون برنامه ای دارند، باید بدانند که می توان انگری بردز ۲ را بدون حتی پرداخت یک پنی هم به پایان رساند. نیکلاس هد، موسس Rovio نیز می گوید در انگری بردز ۲ سعی شده تا کیفیتی که پیش از این فقط روی کنسول های بازی ممکن بود یا در انیمیشن ها دیده می شد را به نمایش بگذارند.

منبع:Forbes

 

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *