جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


احتمال عرضه مدلی جدید از آمازون اکو به همراه نمایشگر لمسی طی ماه آتی میلادی

اکو یکی از کارآمدترین دیوایس هایی است که می توان در حال حاضر تهیه کرد، اما بنابر گزارش برخی منابع، احتمال دارد مدلی بهبودیافته از این اسپیکر به همراه نمایشگر طی ماه آتی میلادی روانه بازار شود. هنوز اطلاعات زیادی درباره این دستگاه موجود نیست اما گفته می شود که باید منتظر رونمایی از آن طی ماه مه سال جاری میلادی باشیم.

 عرضه مدلی جدید از آمازون اکو

مدل ارتقایافته اسپیکر اکو، با نام رمز «شوالیه – Knight» شناخته می شود و از سال گذشته در دست توسعه بوده است. نمایشگر لمسی دستگاه، ابعادی معادل 7 اینچ دارد و محتویات گوناگونی را در مقابل چشم کاربر قرار می دهد. علاوه بر این، امکان دارد در آینده شاهد عرضه مدلی دیگر به همراه نمایشگر و دوربین هم باشیم؛ اما این مسئله هنوز به تایید نرسیده و باید با عینک تردید به آن نگاه کرد.

نمایشگر دستگاه می تواند تصاویری از اینترنت به شما نشان دهد، امکان چت ویدیویی را فراهم آورد و حتی محتویات چند رسانه ای پخش کند
بدیهی است که تعبیه نمایشگر روی آمازون اکو، پیش از هر چیز در بهبود خریدهای آنلاین و تماشای همزمان دوربین های امنیتی خانگی کاربرد دارد، اما پتانسیل های آن به همین حد محدود نمی شود. این نمایشگر می تواند تصاویری را از اینترنت به شما نشان دهد، امکان چت ویدیویی را فراهم آورد و حتی به پخش محتویات چند رسانه ای بپردازد. دستگاه نهایی، احتمالاً از منظر کارکرد، شباهت هایی به تبلت خانوادگی فایر آمازون خواهد یافت که آن نیز از هوش مصنوعی الکسا بهره می برد.

آمازون طی چند وقت اخیر به شدت مشغول کار روی اکوسیستم اکو و قابلیت های آن بوده اما قابلیت پشتیبانی از چند کاربر روی اسپیکر گوگل هوم، تا حدی آمازون را از عرصه رقابت عقب انداخت. برای مقابله با گوگل، گفته می شود که آمازون تصمیم گرفته محصولات جدیدش را با سرعت بیشتری روانه بازار کند تا به این شکل، تسلط بیشتری بر بازار چنین دیوایس های هوشمند بیابد.

منبع : دیجیاتو

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *