جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


صفحه کلید مخصوص بازی Claymore

پیش‌تر و در نمایشگاه کامپیوتکس امسال، ایسوس از صفحه کلید مکانیکی «کلای‌مور» رونمایی کرد. این شرکت اعلام کرده که این صفحه کلید مخصوص بازی هم‌اکنون در دسترس علاقمندان به بازی‌های رایانه‌ای قرار دارد.

صفحه کلید مخصوص بازی Claymore

مدل ROG Claymore نخستین صفحه کلید مخصوص بازی با نور پس‌زمینه RGB در جهان است که با قابلیت جداشدن بخش کلیدهای ماشین حساب، تولید شده است. اما برای بازی‌های سبک MMO، استفاده از ماکرو بسیار اهمیت دارد و بازیکنان رایانه‌ای می‌توانند از بخش ماشین حساب ROG Claymore به عنوان یک پد جداگانه برای اعمال ماکرو استفاده کند. تنها تفاوت میان صفحه کلیدهای ROG Claymore و ROG Claymore Core در داشتن بخش کلیدهای ماشین حساب است.

رصفحه کلید مخصوص بازی Claymore2

هر دو صفحه کلید با کلیدهای تولیدی شرکت آلمانی Cherry MX در رنگ‌های مختلف (قرمز، آبی، مشکلی و قهوه‌ای) عرضه شده‌اند و دوام هر کلید تا 50 میلیون فشار دکمه برآورد می‌‌‌‌شود. همچنین تمام کلیدها از قابلیت Anti-Ghosting و NKRO بهره می‌برند که این فناوری‌‌ها باعث می‌شود تا در هنگام بازی لگ و وقفه به وجود نیاید. هر کلید علاوه بر کارایی پیش‌فرض خود، به طور کامل قابل برنامه‌ریزی یا تغییر است و کاربر می‌تواند به سادگی تک‌تک کلید‌ها را شخصی سازی کند. در ضمن هر دو مدل جوایز طراحی متعددی مانند Red Dot سال 2016 و جایزه Computex d&i را کسب کرده‌اند.

دو صفحه کلید کلای‌مور و کلای‌مور‌کور با مادربوردهای ایسوس سازگاری کامل دارند و امکان استفاده از دکمه‌های میانبر مانند مدیریت فن‌ها یا اورکلاک و دیگر تغییرات کلی در سیستم را به کاربر می‌دهند. ویژگی بصری Aura Sync RGB LED ایسوس امکان همسان‌سازی نورپردازی صفحه کلید با دیگر قطعات سازگار با این فناوری را مهیا می‌کند. این دو مدل صفحه کلید دارای شش حافظه قابل برنامه‌ریزی برای تولید شش پروفایل متنوع است و امکان شخصی‌سازی را برای کاربر در بیشترین حد امکان‌پذیر کرده است.

منبع شبکه

 

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *