جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


سود تولید گوگل پیکسل XL

تحقیقات انجام شده نشان داده است که تولید تلفن همراه جدید شرکت گوگل برای این شرکت هزینه‌ای بسیار سنگین به همراه دارد و قطعات به‌کاررفته در این دستگاه بسیار گران هستند ولی در عین‌ حال نیز نرخ سود در نظر گرفته شده برای این محصول بسیار بالا است.

سود تولید گوگل پیکسل XL

تلفن همراه گوگل پیکسل XL یکی از دو دستگاهی است که این شرکت به کمک آنها قصد ورود به رده‌ای جدید از بازار تلفن‌های همراه هوشمند را دارد.

با این‌ وجود به نظر می‌رسد که هزینه تولید این دستگاه بالا است و مرکز تحقیقاتی IHS پس از بررسی‌های خود کشف کرده است که هزینه تولید این مدل با رقبای نامی آن تقریبا یکسان از آب درمی‌آید.

بر اساس این تحقیقات، هزینه یک دستگاه گوگل پیکسل XL با نمایشگر ۵.۵ اینچی و ۳۲ گیگابایت حافظه فلش NAND، برابر با ۲۷۸ دلار خواهد بود.

این هزینه پس از افزوده شدن هزینه ۷.۷۵ تولید در ایالات متحده، به ۲۸۵.۷۵ دلار می‌رسد و این امر نشان می‌دهد که گوگل نیز مانند سایر شرکت‌ها قیمت بسیار بالایی را برای این محصول در نظر گرفته است.

البته این میزان از هزینه‌ها برای شرکت‌های دیگر نیز تقریبا یکسان بوده است و نرخ مشابهی برای عرضه محصولات آخرین مدل سامسونگ و اپل نیز اعمال می‌شود.

منبع ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *