جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


سامسونگ کار روی Galaxy S9 را آغاز کرده است

براساس آخرین شایعات منتشر شده، کمپانی سامسونگ کار روی نسخه بعدی گلکسی اس 8، یعنی Galaxy S9 را آغاز کرده است.

سامسونگ کار روی Galaxy S9 را آغاز کرده است

هنوز مدت زمان زیادی از معرفی گوشی‌های گلکسی اس 8 و 8 پلاس نگذشته است و در حالی که این محصولات هنوز به صورت رسمی به بازار عرضه نشده‌اند، براساس آخرین شایعات منتشر شده، کمپانی سامسونگ کار روی نسخه Galaxy S9 را آغاز کرده است. اس 9 سامسونگ احتمالا در سال 2018 معرفی خواهد شد.

برخی منابع گزارش داده‌اند که تیم‌هایی از کمپانی سامسونگ کار بر روی نمایشگر گلکسی اس 9 را از اواخر ماه مارس آغاز کرده‌اند که اگر این حرف صحت داشته باشد، به این معنی است که سامسونگ حدود 6 ماه از زمان‌بندی خود جلوتر عمل کرده است. براساس گزارشات منتشر شده، کمپانی سامسونگ سخت‌گیری‌های کیفی روی محصولات را تشدید کرده است تا از بوجود آمدن مجدد مشکلاتی مانند ترکیدگی باتری که در نوت 7 رخ داد، جلوگیری کند. به گفته‌ یکی از این منابع آگاه:

از ماه مارس گذشته، تیم‌هایی از سامسونگ کار بر روی توسعه نمایشگر اس 8 را آغاز کرده‌اند تا بتوانند نمونه‌هایی از آن را تا میانه‌های ماه آوریل آماده کنند. بعد از نمایشگر، انتظار می‌رود که بخش‌های کلیدی بعدی، مانند نمونه‌های پیش تولید اس 9، در چند فاز توسعه یابند.

هنوز زود است که بخواهیم در مورد مشخصات گلکسی اس 9 پیش‌گویی کنیم، اما برخی منابع گزارش داده‌اند که احتمالا در نهمین سری از گوشی‌های گلکسی از دو نوع پنل 5.8 . 6.2 اینچی استفاده خواهد شد. در حال حاضر گوشی‌های اس 8 و 8 پلاس از چنین سایز نمایشگری بهره می‌برند.

اما در این گزارشات منتشر شده، کم و بیش به گوشی گلکسی نوت 8 نیز اشاره شده است. براساس این اخبار، گوشی بعدی سری نوت ممکن است با یک نمایشگر بزرگتر از حد معمول که در گوشی‌های بالا رده سامسونگ دیده‌ایم روانه بازار شود. که در این صورت، سایز 6.32 اینچ و جای‌گذاری سنسور اثرانگشت در زیر نمایشگر را می‌توان برای نوت 8 محتمل دانست. از آنجایی که سامسونگ موفق نشد که سنسور اثرانگشت را در پنل پایینی نمایشگر اس 8 جای دهد، بعید نیست که این کمپانی کره‌ای بخواهد در گوشی گلکسی نوت 8 به این رویای خود جامه عمل بپوشاند.

بخش موبایل سامسونگ نیز پیش از این اعلام کرده بود که گوشی نوت 8 احتمالا امسال روانه بازار شود. حتی گفته می‌شود که سامسونگ کد رمز «Great» به معنای بزرگ یا عالی را برای پروژه توسعه نوت 8 در نظر گرفته است.

منبع : جی اس ام

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *