جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


دلالی فالوور اینستاگرام

یکی از شغل‌های متفاوتی که امروزه در بازار کار کشور رواج یافته، فعالیت فروش پیج و فالوور اینستاگرام است. اگر در سایت‌های آنلاین جست‌وجو کنیم با برخی از دفاتر فروش فالوور اینستاگرام آشنا می‌شویم.

دلالی فالوور اینستاگرام
این دفاتر با جمع آوری فالوورهای بالا، پیج را به کسانی که کالایی برای فروش داشته و نیاز به تبلیغ در فضای مجازی دارند می‌فروشند و خریداران نیز می‌توانند از این طریق مشتری‌های بیشتری جذب کنند.


مسوولی در یکی از دفاتر فروش فالورر در این مورد به اقتصادنیوز گفت: هر یک هزار فالوور، ۲۰ هزار تومان و هر ۳۰ هزار فالوور، ۱۴۰ هزار تومان است و پرداخت مبلغ به صورت آنلاین بوده و ظرف ۱۲ ساعت به خریدار تحویل داده می‌شود.
وی یادآور می‌شود که از اردیبهشت ماه سال ۹۰ شروع به فعالیت کرده و تحت نظر وزارت ارشاد فعالیت می‌کند، البته نه به صورت یک ارگان!
یکی دیگر از فعالان این عرصه هم عنوان کرد: بیشترین تعداد فالوور موجود ۱۱۳ هزار مورد است که با قیمت سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. پرداخت آن نیز به صورت آنلاین یا حضوری است و حداکثر ۱۰ دقیقه زمان برای دادن نام کاربری و رمز عبور نیاز است.
وی ادامه داد: قیمت هر هزار فالوور ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان است و پس از تحویل رمزعبور و نام کاربری، خریدار می‌تواند نام و تمام مشخصات پیج را تغییر داده و شرکت هیچ تعهدی ندارد.
همچنین وی تاکید کرد: به دلیل فروش روزانه بسیار بالا و مراجعان زیاد، برای خرید حضوری باید وقت قبلی بگیرید. این در حالی است که فروشنده اول، فالوورها را با هزینه کمتری به فروش می‌رساند و برخلاف گفته‌های فروشنده دوم عنوان کرد: برای داشتن بیشترین فالوور، نهایتا ۶۰۰ هزار تومان هزینه نیاز است.
با این حال در مورد این نرخ فروشنده اول، فروشنده دوم متذکر شد: احتمالا فروشنده مدنظر شما هزینه سه هزار فالوور را ۱۴۰ هزار تومان اعلام کرده، نه ۳۰ هزار فالوور، زیرا هزینه ۳۰ هزار فالوور یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است

منبع:آی تی آنالیز

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *