جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


دسترسی به دستیار گوگل در پیام رسان Allo تسهیل شد

پیام رسان Google Allo احتمالاً یکی از آن دسته اپلیکیشن هایی است که نتوانسته هنوز جایگاه واقعی خود را میان کاربران پیدا کند و گوگل دائماً در تلاش بوده تا با افزودن قابلیت های تازه، قشر بیشتری از مخاطبان را به سمت آن جلب کند. شاید بعید به نظر برسد که گوگل الو در آینده نزدیک قادر به جذب مخاطبان فراوان باشد، اما گوگل از هیچ تلاشی برای تحقق این مهم دریغ نکرده است و اخیراً نیز قابلیت های تازه ای به آن افزوده.

دسترسی به دستیار گوگل در  Allo

از این پس کاربران می توانند با استفاده از دکمه ای در داخل مکالمات، به دستیار گوگل دسترسی پیدا کند. تا پیش از این، دستیار گوگل به صورت هوشمند با شناسایی کلمه ای کلیدی یا عبارتی خاص شروع به کار می کرد یا کاربر می توانست با تایپ @google، آن را فرا بخواند. اما حالا گوگل در به روزرسانی تازه پیام رسان خود، دکمه ای کنار دکمه اموجی ها تعبیه کرده که دسترسی به دستیار این کمپانی را تسهیل می کند.

علاوه بر این، الو دو قابلیت تازه دیگر نیز دریافت کرده است. از یک سو، از این به بعد می توان به جستجو برای فایل های گیف پرداخت و از سوی دیگر، برخی از اموجی ها و استیکرها الو دچار به روزرسانی شده اند. ظاهراً با استفاده از قابلیت «Shout» هم می توان به ورژن بزرگتر برخی اموجی ها به همراه نوعی انیمیشن تازه دسترسی یافت؛ اما این قابلیت هنوز برای تمام اموجی ها فعال سازی نشده و باید برای تحقق این مهم باید مدت بیشتری منتظر باقی ماند.

در نهایت گفتنی است که به روزرسانی تازه Allo در دسترس کاربران اندرویدی قرار گرفته است و به گفته گوگل، به زودی به دست کاربران پلتفرم iOS اپل نیز خواهد رسید.

منبع : دیجیاتو

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *