جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


جلیقه ماساژور

jelighe masajor

کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که علاقه‌ای به ماساژ گرفتن نداشته باشد. در هر حالتی، چه نشسته باشید، چه ایستاده، در خانه یا محل کار و یا حتی در خودرو، AiraWear جلیقه‌ ویژه‌ای است که با قرارگرفتن در زیر یک سوئیت‌شرت یا ژاکت، ماساژور همیشگی شما خواهد بود.

اگرچه این جلیقه اولین ماساژور پوشیدنی نیست اما یکی از بهترین‌های موجود در این دسته است. شش سطح کروی برجسته به نحوی چیده شده‌اند که با پوشیدن جلیقه احساس آرامش به شما دست خواهد داد. علاوه بر این، نوارهای عمودی در پشت شما نیز علاوه بر محکم کردن این سطوح کره‌ای در جای خود، بنابر ادعای شرکت سازنده یعنی Tware، تمرکز ذهنی شما را تا حد زیادی بهبود می‌بخشند. تاثیر ماساژ در مواردی که بر روی صندلی نشسته‌اید به‌مراتب بیشتر خواهد بود.

ماساژ را می‌توانید به سمت بالا و پایین کمر و یا بازوها هدایت کنید و البته حالت ویژه‌ای برای فعال‌سازی ماساژ در هر سه قسمت یادشده و گزینه‌ای ویژه برای پیاده‌سازی ماساژ در شرایط خواب نیز فراهم شده است. در این نسخه اولیه یک باتری قابل شارژ که در قسمت کناری جلیقه تعبیه ‌شده است. این باتری می‌تواند سه ساعت دستگاه ماساژ دهنده را روشن نگه دارد.

این جلیقه قابلیت ادغام با لباس‌های مختلف زنانه و مردانه را نیز خواهد داشت. شرکت تولیدکننده قصد دارد از ماه آینده فرایند جذب سرمایه را آغاز کند و نهایتا امکان پیش‌خرید از پاییز 2016 فراهم می‌شود. قیمت درنظر گرفته شده برای این محصول 250 دلار است و تخفیف‌هایی نیز برای کاربرانی که از این پروژه حمایت کنند درنظر گرفته شده است. 

 

منبع : آی تی ایران

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *