جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


جشنواره صد دانه یاقوت مخابرات

شرکت مخابرات ایران اولین کمپین مشترک محصول ADSL و تلفن ثابت کشور را به‌صورت سراسری با عنوان «صد دانه یاقوت» آغاز کرد. شرکت مخابرات ایران با این طرح و برای اولین بار، سرویس‌های اینترنت حجمی به همراه مکالمه رایگان تلفن ثابت را در اختیار مشترکان خود قرار می‌دهد.

جشنواره صد دانه یاقوت مخابرات


بنابر اعلام روابط عمومی شرکت مخابرات، تمام مشترکین اینترنت پرسرعت این شرکت در سراسر کشور می‌توانند در هر یک از سه طرح ویژه این کمپین شرکت کرده و از مزایای مکالمه رایگان درون استانی به همراه اینترنت با تعرفه مناسب و اقتصادی استفاده کنند.

بسته ویژه اینترنت کمپین صد دانه یاقوت شامل 100 گیگابایت اینترنت به همراه 100 ساعت مکالمه درون استانی به مبلغ 100 هزار تومان است. همچنین 25 گیگابایت اینترنت به همراه 25 ساعت مکالمه رایگان درون استانی با قیمت 40 هزار تومان و 50 گیگابایت به همراه 50 ساعت مکالمه رایگان درون استانی با قیمت 70 هزار تومان از دیگر بسته‌های ویژه این جشنواره است. لازم به ذکر است هر سه بسته ترافیکی یاقوت، به صورت یک ساله به مشترکین واگذار می‌شود.

در این کمپین برای اولین بار با ترکیب سرویس ADSL و مکالمه تلفن ثابت، سرویس‌ها و بسته‌های حجمی مناسب طراحی شده است که به مدت دو ماه از یک آذرماه لغایت یک بهمن‌ماه سال‌جاری به مشترکین مخابرات عرضه خواهد شد.

 
منبع:
شرکت مخابرات ایران

 

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *