جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


تقلید توئیتر از فیسبوک

شرکت توییتر در اقدام کاملا واضحی از شبکه اجتماعی فیس‌بوک تقلید کرده و برای شبکه اجتماعی خود ساختار خوراک خبری تایم لاین به وجود آورده است.

تقلید توئیتر از فیسبوک
بنابر گزارش‌ها و در راستای کپی‌برداری‌های فیس‌بوک و توییتر از یکدیگر، توییتر اولین خوراک الگوریتمی خود را در اوایل هفته آینده آغاز خواهد کرد.

بلافاصله پس از راه‌اندازی این خوراک‌های الگوریتمی، سرویس میکروبلاگینگ می‌تواند توییت‌های کاربران را در یک ترتیب زمانی معکوس به نمایش دربیاورد. این امر تقریبا مانند روش فیس‌بوک در مرتب ساری پست‌هایش خواهد بود.

لازم به ذکر است که سخنگوی توییتر از ارائه هرگونه اظهارنظری در زمینه این گزارش خودداری کرده است. بااین‌حال آنچه آشکار است این است که توییتر این اقدامات را در جهت افزایش تعداد کاربران خود انجام می‌دهد.

همچنین ارائه فرضیه‌هایی از قبیل این‌که به‌کارگیری این سیستم‌ها خواندن سایت را برای کاربران آسان‌تر می‌کند می‌تواند مسئولان این سایت را برای ارائه چنین سرویس‌هایی ترغیب کرده باشد.

بااین‌حال کاربران قدیمی این سایت می‌توانند گزینه مرتب‌سازی فعلی خود را نیز در کنار گزینه مرتب‌سازی جدید در اختیار داشته و در صورت تمایل از آن بهره ببرند.

منبع ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *