جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


تبلت اندروئیدی میزو

میزو شاید چندان در بازار بین الملل شناخته شده و محبوب نباشد اما به این بدان معنا نیست که کمپانی چینی ساکن گوانگ دونگ موبایل های اندرویدی باکیفیتی به دست مشتریان نمی رساند. حالا شایعات منتشر شده از سوی منابع چینی به این موضوع اشاره دارند که کمپانی مورد اشاره قصد دارد به زودی وارد بازار تبلت های اندرویدی نیز بشود.

تبلت اندروئیدی میزو

رسانه های چینی می گویند که اخیراً اکانتی تایید شده برای تبلت «Meizu Blue Charm» در شبکه اجتماعی محبوب Weibo به چشم می خورد. علاوه بر این، به تازگی چند تصویر از لانچر اندرویدی Flyme OS میزو نیز در فضای مجازی منتشر شده که امکان اجرای آن روی موبایل ها، تبلت ها و کامپیوترها را نمایش می دهد.

اگر اکانت تبلت Blue Charm میزو در Weibo قابل استناد باشد، می توان حدس زد که کمپانی چینی در آینده نزدیک از دستگاهی نه چندان قدرتمند و اقتصادی رونمایی خواهد کرد. گفتنی است که «Blue Charm» برند رسمی میزو برای موبایل های اقتصادی به شمار می رود و بعید است که شاهد عرضه تبلتی پرچمدار تحت این عنوان باشیم.

باید اشاره کرد این اولین باری نیست که شایعات مربوط به تبلتی توسعه یافته از سوی میزو در فضای مجازی منتشر می شود و شاید گزارش های اخیر هم مانند شایعات پیشین بی اساس باشند.

تبلت اندروئیدی میزو2

مضاف بر این، اگر تبلت مورد اشاره واقعاً در حال توسعه باشد بعید به نظر می رسد که در بازاری به جز بازار کشور چین عرضه شوند و برای تهیه آن در کشورهای دیگر باید به خرده فروشی های آنلاین متکی بود. حتی امکان دارد که میزو در حال ساخت تبلتی جدید نبوده و صرفاً مشغول توسعه لانچری برای تبلت های اندرویدی باشد.

منبع دیجیاتو

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *