جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


به‌روزرسانی جدید یوتیوب

به‌روزرسانی جدید یوتیوب به کاربران امکان می دهد با دو بار لمس نمایشگر ویدئو را 10 ثانیه به جلو یا عقب برانند اما این قابلیت هنوز به صورت محدود ارائه شده و مشکلاتی نیز دارد.

به‌روزرسانی جدید یوتیوب

به تازگی قابلیت جالبی به یوتیوب افزوده شده که به کاربران امکان می دهد با دو بار لمس نمایشگر ویدئو را 10 ثانیه به جلو یا عقب برانند.

اگر کاربر سمت راست صفحه نمایش ویدئو را دوبار پشت سر هم لمس کند، می تواند ویدئو را ده ثانیه جلو بزند و اگر این کار را در مورد سمت چپ صفحه نمایش انجام دهد ویدئو را ده ثانیه عقب خواهد زد. با تکرار مکرر نمایشگر این عقب و جلو زدن های ده ثانیه ای تکرار خواهد شد.

دسترسی به این خدمات تنها در حالت نمایش تمام صفحه ویدئوها ممکن است و در تازه ترین نسخه از برنامه موبایلی آی او اس و آندروید یوتیوب قابل استفاده خواهد بود. این نسخه هنوز به طور عمومی عرضه نشده و زمان این کار نیز مشخص نیست.

برخی کاربران که به این خدمات دسترسی یافته اند می گویند توانسته اند از آن بر روی آیفون استفاده کنند، اما این کار بر روی تبلت آی پد ممکن نیست. لذا به نظر می رسد برنامه به روزشده یوتیوب دارای مشکلاتی در این زمینه است که باید برطرف شود.

منبع ای سی تی پرس

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *