جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


با iBooks Storytime آشنا شوید

اپل بی سروصدا برنامه tvOS تازه ای را برای کودکان عرضه کرده که به iBooks Storytime مشهور شده و به آنها امکان می دهد تا برنامه های تلویزیونی و کتاب های تعاملی خاص خود را مشاهده کنند.

با iBooks Storytime  آشنا شوید

از طریق این ابزار کودکان می توانند به یک کتابخانه مجازی با انبوهی از کتاب های مناسب سن و سال خود دسترسی یابند و آنها را از طریق تبلت و گوشی مشاهده کنند. این کتاب ها صوتی بوده و کاربران می‌توانند به دلخواه صوت مناسب سلیقه خود را انتخاب کنند. والدین نیز می توانند در روند انتخاب کتاب‌های مختلف این فروشگاه مجازی نقش داشته باشند و از طریق ست‌تاپ باکس اپل تی وی هم به آنها دسترسی داشته باشند.

دستیار صوتی سیری اپل نیز با این مجموعه سازگار است تا استفاده از آن تسهیل شود. با استفاده از سیری نیز می توان محتوای کتاب های منتخب را به طور صوتی مشاهده و قرائت کرد.

صفحات این کتاب ها پس از قرائت هر بخش به طور خودکار ورق خورده و صفحه بعدی برای کودکان خوانده می شوند. خرید این کتاب ها و ذخیره سازی آنها در حساب آی کلود کاربران نیز ممکن است. خدمات یاد شده با آیفون و آی پد و اپل تی وی سازگار است و به رایگان در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

منبع فارس

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *