جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


ایمیل های 10 دقیقه ای

سیار پیش آمده که برای بازدید از سایتی کلیک کرده و وارد می‌شویم و در همان بدو ورود از ما درخواست می‌شود برای استفاده از تمام امکانات سایت ثبت‌نام کنیم که البته برای این کار باید آدرس ایمیل خود را وارد کنیم.

ایمیل های 10 دقیقه ای
یا زمانی که می‌خواهیم با اشخاص یا شرکت‌هایی که با آنها آشنایی نداریم برای پرسیدن سوال و کسب اطلاعات اولیه از طریق ایمیل مکاتبه کنیم و بنا به دلایلی صلاح نمی‌دانیم از آدرس ایمیل شخصی خود استفاده کنیم و حتی گاهی احتمال هک شدن وجود دارد و ما به‌هیچ عنوان نمی‌خواهیم چنین ریسکی را در رابطه با ایمیل شخصی خود بپذیریم. در این گونه مواقع بهترین راه چیست؟


در چنین مواقعی به‌راحتی می‌توانید از سایت‌هایی که در این کار به شما کمک می‌کنند استفاده کنید. یکی از این سایت‌ها 10minutemail.net است.
با کمک این سایت می‌توانید برای خود ایمیل جدیدی بسازید که فقط ده دقیقه عمر می‌کند و بعد از این مدت دیگر اثری از آدرس شما باقی نخواهد ماند. البته اگر برای انجام کار خود به زمانی بیش از ده دقیقه نیاز دارید می‌توانید این مدت را تمدید کنید.
برای استفاده از امکانات این سایت فقط کافی است وارد سایت 10minutemail.net شوید و آدرس ایمیل مورد نظر خود را در پنجره‌ای که جلوی شما ظاهر شده تایپ کنید. پس از اینکه ایمیل جدید خود را درست کردید صفحه‌ای در اختیار شما قرار می‌گیرد که کاملا آشناست و حاوی آدرس گیرنده، موضوع و محل مخصوص تایپ متن نامه است. این امکانات مشابه همان چیزی است که در ایمیل دایمی ‌خود دارید، با این تفاوت که در اینجا زمان محدودی در اختیار دارید. البته نگران نباشید، از زمانی که وارد سایت می‌شوید زمان باقی‌مانده به شما نشان داده می‌شود تا در صورتی ‌که احساس کردید به زمان بیشتری نیاز دارید، آن را 10 دقیقه دیگر تمدید کنید.
به همین راحتی می‌توانید از دردسر ایمیل‌هایی که هر روز inbox شما را اشغال می‌کنند خلاص شوید و البته از خطر هکرها در امان بمانید.

منبع:عصرارتباط

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *