جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


ایران،تنها نماینده خاورمیانه در نمایشگاه گیمزکام

بزرگ ترین نمایشگاه بازی های ویدئویی در دنیا یعنی گیمزکام آلمان افتتاح شده و بنیاد ملی بازی های رایانه ای به عنوان تنها متولی این هنر، صنعت در بخش تجاری این نمایشکاه حضور به عمل رسانده است.

ایران،تنها نماینده خاورمیانه در نمایشگاه گیمزکام

 14 مردادماه 1394 هفتمین نمایشگاه گیمزکام آلمان افتتاح شد و ایران به عنوان تنها نماینده خاورمیانه فعالیت خود را در این نمایشگاه آغاز کرد.
هفتمین نمایشگاه گیمزکام که یکی از بزرگترین نمایشگاه های بازی های ویدئویی در جهان است، از 12 مرداد کار خود را با کنفرانس علمی آغاز کرد و بخش‌های تجاری و معرفی بازی‌های ویدئویی امروز 14 مرداد در شهر کلن آلمان افتتاح شد و ایران به عنوان تنها نماینده خاورمیانه در این نمایشگاه حضور دارد تا آخرین دستاوردهای صنعت بازی‌های رایانه ای کشور را به معرفی کند.
حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با اشاره به فعالیت‌های این بنیاد در حوزه‌های حمایت، آموزش و جریان‌سازی گفت: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای ارتباط با ناشران، استادان برتر جهان و نیز ارتباط با سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه بازی‌های ویدئویی در این نمایشگاه شرکت کرده و طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی قرار است با تعدادی از ناشران بازی‌های رایانه‌ای و نیز مسئولین برخی نهادهای کشورهای دیگر برای ایجاد روابط و گسترش همکاری‌ها جلساتی برگزار شود.
شایان ذکر کشورهایی چون ایتالیا، چین، آرژانتین، کانادا، مکزیک، انگلیس و کشورهای دیگر فعال در زمینه بازی‌های رایانه‌ای در این نمایشگاه شرکت دارند.

 

منبع:ICTPRESS

 

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *