جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


ایرانسل از 7 مودم 3G و 4G رونمایی کرد (به همراه مشخصات کامل و قیمت)

ایرانسل از معرفی مودم‌های مبتنی بر نسل سوم و چهارم اینترنت همراه خود و آغاز پیش ثبت نام این مودم ها در نمایشگاه ایران تلکام 2014 خبر داد.

ایرانسل-از-7-مودم-3g-و-4g-رونمایی-کرد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پس از راه اندازی موفقیت آمیز نسل سوم و چهارم شبکه باند پهن همراه ایرانسل و توسعه پرشتاب این شبکه، با معرفی مودم‌های 3G و 4G ایرانسل، پیش ثبت نام این مودم‌ها در نمایشگاه ایران تلکام 2014 آغاز شده است.

مشترکین سیم کارت های ایرانسل، با استفاده از سیم کارت فعلی خود می‌توانند از خدمات نسل سه (3G) ایرانسل بر روی گوشی‌های تلفن همراه و یا این مودم‌ها برخوردار شوند و برای استفاده از خدمات شبکه نسل چهارم (4G)، نیازمند خرید سیم کارت‌های نسل چهارم (USIM) هستند که به قیمت 20 هزار تومان ارایه خواهند شد. این مودم‌ها به منظور فراهم نمودن امکان دسترسی آسان‌تر به اینترنت همراه ایرانسل با استفاده از دستگاه‌های دیگری به غیر از گوشی تلفن همراه، عرضه می‌شوند. این مودم‌ها که دارای قابلیت اتصال به شبکه‌های GPRS ،EDGE ،3G و 4G براساس مدل هستند، در دو حالت قابل نصب از طریق پورت USB و اتصال از طریق Wi Fi ارائه شده‌اند. مودم‌های نسل 3 و 4 ایرانسل دارای پنل ارسال و دریافت پیامک بوده و در هر مدل قابلیت ویژه‌ای همچون پنل مدیریت مصرف دیتا، صفحه نمایشگر، نشانگر وضعیت اتصال به شبکه، امکان اتصال کارت حافظه SD و حتی امکان استفاده از مودم به عنوان شارژر موبایل نیز گنجانده شده است.

براساس این گزارش، چهار مدل مودم همراه نسل سه و سه مدل مودم همراه 3G/4G ایرانسل، همزمان با برپایی نمایشگاه بین المللی ایران تلکام 2014 رو نمایی شده‌اند.

مدل E3533 یک مودم USB با قابلیت اتصال به شبکه‌های GPRS، EDGE و 3G است که به نشانگر وضعیت اتصال به شبکه و پنل ارسال و دریافت SMSمجهز است. این مودم با قیمت 119هزار و 900 تومان به بازار عرضه خواهد شد.

مودم همراه مدل E8231 ایرانسل از شبکه های GPRS ،EDGE و 3G پشتیبانی می‌کند و با قابلیت اتصال Plug and Play، پنل تبادل SMS و قابلیت اتصال از طریق Wi Fi و قیمت 149هزار و 900 تومان به بازار عرضه خواهد شد.

مدل E5730 با مشخصاتی نظیر پشتیانی از شبکه های GPRS ،EDGE و 3G، پنل تبادل پیامک، قابلیت استفاده به عنوان شارژ تلفن همراه (Power bank)، قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل USB، قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل شبکه (Rj45) و یا شبکه Wi Fi و پنل مدیریت مصرف دیتا با قیمت 299 هزار و 900 تومان به بازار عرضه خواهد شد.

مدل E5336 هم با پشتیبانی از شبکه‌های GPRS ،EDGE و 3G، صفحه نمایشگر، پنل تبادل پیامک، قابلیت اتصال کارت حافظه SD و قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل USB و Wi Fi با قیمت 269 هزار و 900 تومان به بازار عرضه می‌شود.

مودم E3372 ایرانسل با قابلیت اتصال به شبکه‌های GPRS ،EDGE ،3G و 4G، نصب آسان (Plug and Play)، پنل تبادل پیامک، نشانگر اتصال به شبکه، پنل مدیریت مصرف دیتا و قابلیت اتصال کارت حافظه SD به قیمت 249 هزار و 900 تومان و مدل E5372 هم با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های GPRS ،EDGE ،3G و 4G، صفحه نمایش، پنل تبادل پیامک، ارتباط با اینترنت از طریق Wi Fi و کابل USB و اتصال کارت حافظه SD با قیمت 479 هزار و 900 تومان به بازار عرضه می‌شود.

مودم مدل E5373 ایرانسل هم با پشتیبانی از شبکه‌های GPRS ،EDGE ،3G و 4G، پنل تبادل پیامک، نشانگر وضعیت باتری و اتصال شبکه و قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل USB و Wi Fi هم با قیمت 319 هزار و 900 تومان به بازار ارتباطات کشور عرضه خواهد شد.

بنا بر اعلام، متقاضیان می‌توانند تا 17 مهر و با مراجعه به سالن اختصاصی ایرانسل (سالن 27) در نمایشگاه بین المللی ایران تلکام 2014 نسبت به انجام مراحل پیش ثبت نام مودم‌های نسل سوم و چهارم اینترنت همراه ایرانسل اقدام کنند.

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *