جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


انرژی باتری گجت‌های سامسونگی خود را پخش کنید

کمپانی سامسونگ همیشه با محصولات جالب و مفید توانسته است کاربران زیادی را بسوی خود جلب نماید. از این رو من پیشنهاد میکنم همیشه محصولات سامسونگ را زیر ذره بین داشته باشید ، مخصوصا زمانی که به دنبال خرید یک محصول هستید. چرا که مشاهده محصولات مشابه برند سامسونگ مطمئنا تاثیر زیادی در خرید های شما خواهد داشت.

 

cable samsung

 

شاید شما وقت خود را برای پیدا کردن مکان شارژ هدر دهید ولی همراه با کابل شارژ جدید سامسونگ میتوانید انتقال شارژ را از Galaxy S5, Galaxy S Tab و سایر اعضای خانواده Galaxy به دیگری با micro USB منتقل کنید.

این اقدام را نیز کمپانی موتورولا نیز با ساخت پاورپک‌هایی درصدد آن است تا عمر باتری تلفن‌ هوشمند کاربران خود را افزایش دهد. سامسونگ نیز نه با یک پاورپک، بلکه با ایجاد امکان انتقال انرژی میان دو باتری امکان بالا بردن عمر باتری را در اختیار کاربران گجت‌های خود قرار داده است.

همان طور که از اسم این محصول سامسونگ معلوم است گوشی اول باتری دوم را شارژ میکند و شما می توانید از این اقدام برای شارژ کردن ساعت هوشمند خود نیز استفاده کنید.

سامسونگ این کابل را با قیمتی برابر ۲۰ دلار برای فروش گذاشته است. برای استفاده از این کابل تنها کافی است تا اپلیکیشن مورد نیاز را نیز دانلود کنید که با استفاده از آن میزان انرژی انتقالی از گجت اول به دوم تعیین شده و براین اساس میزان زمان مورد نیاز برای شارژ نیز تخمین زده می‌شود.

اگر از افرادی هستید که به طور مداوم از تلفن و گجت های هوشمند استفاده میکنید این کابل حل کننده مشکل شماست.

منبع : zoomtech

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *