جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


اندازه‌گیری عمق خواب و خستگی کاربران

شرکت نینتندو از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تجهیــزات مـربوط به بازی‌های الکترونیـک در جهان روی پروژه جدیدی کار می‌کنـد که میـزان خستگی و عمق خواب کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد.

 

andazegirie omghe khab


«ساترو ایواتا» (Satoru Iwata) مدیرعامل نینتندو اعلام کرد که این دستگاه الکترونیکی جدید با همکاری شرکت آمریکایی ResMed از بزرگ‌ترین مراکز تخصصی اختلالات خواب دنبال می‌شود و از مارس ۲۰۱۶ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. شرکت ژاپنی نینتندو پیش‌بینی کرده است که فناوری جدید آن مربوط به سلامت کاربران در زمان ورود به بازار بسیار پرفروش خواهد بود و سود قابل ملاحظه‌ای را در اختیار این شرکت خواهد گذاشت.

ایواتا گفت: «ما در زمینه بازی‌های رایانه‌ای تخصص داریم و با استفاده از فناوری جدیدی که ارائه می‌دهیم عمق خواب و میزان خستگی شما به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد. ما می‌توانیم اتفاقات جدیدی را در زندگی شما رقم بزنیم.»
شرکت نینتندو هم‌اکنون ابزارهای کاربردی خود مخصوص تناسب اندام را مبتنی بر کنسول بازی Wii روانه بازار می‌کند و در برخی بازی‌های خود مبتنی بر میزان فعالیت بدنی کاربران، اطلاعات کاربردی مربوط به سلامت آنها را ارائه می‌دهد. اما دستگاه جدیدی که نینتندو با همکاری شرکت ResMed تولید می‌کند به اندازه دست ساخته می‌شود و حسگرهای هوشمند مایکروویو در آن به کار گرفته شده است تا به‌طور تخصصی خواب کاربران را تحلیل کند.

منبع : بیتوته

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *