جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


انتشار دستبند سلامتی سونی

شرکت ها معمولا برای معرفی محصولات جدید خود مدیران ارشدشان را به روی صحنه می فرستند و از آنها می خواهند که با گفتن کلمات و جملات زیبا و تاثیر گذار مخاطبان را به سمت کالا جدید جذب کنند. در برخی موارد هم آنها یک صفحه اینترنتی راه می اندازند و تصاویر مربوط به کالا را در آن قرار می دهند.

انتشار دستبند سلامتی سونی

اما سونی روشی متفاوت از هر دوی این موارد در پیش گرفت و روز گذشته با قرار دادن اطلاعات مربوط به گجت تازه اش در پلی استور، آن را به صورت غیر رسمی معرفی کرد.

از تصاویر اینطور به نظر می آید که سونی در حال کار روی نسخه جدیدی از اسمارت بند است؛ همان پوشیدنی اختصاصی اش که قرار است به کاربران کمک کند، آنچه در زندگی شان رخ می دهد را تحت نظر بگیرند.

این دستبند اسمارت بند ۲ نام دارد و مجهز به یک حسگر پایش ضربان قلب است که قطعا عملکردش را به عنوان یک پوشیدنی ویژه تناسب اندام بهبود خواهد بخشید. دستگاه همچنین دارای یک اپلیکیشن جدید است که دیروز در پلی استور قرار گرفت و اطلاعات مربوط به محصول تازه سونی را فاش ساخت.

اپلیکیشن جدید به مراتب از اپ اختصاصی این کمپانی به نام LifeLog بهتر است اما برای داشتن بهترین تجربه کاربری لازم است که هر دویشان را دانلود نمایید.

اسمارت بند ۲ همچون مدل فعلی قادر است که گام ها و مراحل خواب کاربر را مورد پایش قرار دهد و فرد را در مورد پیام های ورودی به تلفن همراهش مطلع سازد و زمانی که موبایل وی هشداری را پخش می کند، دچار لرزش یا ویبره شود.

این دستگاه همچنین دارای یک دکمه اختصاصی است که می توانید با فشردن آن عکسی از کلیه اطلاعات موجود در مچبند را به صورت آنی دریافت نمایید. این مشخصه شاید به نظرتان عجیب بیاید اما قطعا باعث تمایز این مچبند از سایر نمونه های موجود در بازار می شود.

هنوز مشخص نشده که این پوشیدنی چه زمانی وارد بازار می شود اما با در نظر داشتن اینکه اپلیکیشن آن هم اکنون قابل دانلود است، به نظر می آید که تا آن موقع زمان زیادی باقی نمانده باشد.

منبع:theverge

 

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *