جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


الکامپ،1393

رییس سازمان نظام صنفی کشور(نصر) از برگزاری نمایشگاه الکامپ در نیمه آذرماه امسال خبر داد و برنامه‌های این سازمان را برای برگزاری این نمایشگاه تشریح کرد.

الکامپ،1393

کاظم آیت‌اللهی درباره برگزاری بیستمین نمایشگاه الکامپ که برگزاری آن برعهده سازمان نصر گذاشته شده است، گفت: برای ارائه مجوز به سازمان نصر جهت برگزاری نمایشگاه الکامپ، سازمان توسعه تجارت و سازمان فن‌آوری اطلاعات پیگیری‌هایی را انجام داده‌اند تا رخ داد الکامپ توسط صنف این بخش برگزار شد.

وی با بیان این‌که این نمایشگاه امسال از هفدهم تا بیستم آذرماه برگزار خواهد شد، افزود: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور تمام تلاش خود را کرده است تا از فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در داخل کشور استفاده حداکثری کند و مشارکت کنندگان خارجی را نیز در فرصت‌ محدود باقیمانده به این نمایشگاه دعوت کند.

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با تاکید بر لزوم اتخاذ سازوکارهای سریع در نصر برای برگزاری نمایشگاه الکامپ خاطرنشان کرد: سازمان نظام صنفی تمام تلاش خود را می کند که در سال‌های آینده جایگاه الکامپ را به جایگاه واقعی آن برساند تا این نمایشگاه بتواند برترین نمایشگاه حوزه ICT در منطقه باشد.

آیت اللهی ادامه داد: چشم انداز سازمان نظام صنفی برای ارتقای جایگاه نمایشگاه الکامپ تا دو یا سه سال آینده محقق خواهد شد.

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *