جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


استقبال بی سابقه از گوشی پیکسل

اگر شما هم جوز آن دسته از افرادی هستید که گوشی پیکسل گوگل را در روز رونمایی آن سفارش ندادید، احتمالا لازم خواهد بود تا برای مدتی منتظر باقی بمانید. موجودی چند مدل از این گوشی به پایان رسیده و مدل هایی نیز که هنوز موجود هستند، طی سه تا چهار هفته آینده تحویل مشتریان می شوند.

استقبال بی سابقه از گوشی پیکسل
گوگل در این باره بیانیه کوتاهی منتشر کرده و تقصیر را به عهده مشتریان انداخته است، چرا که آنقدر پیکسل خریده اند که گوگل نمی تواند پاسخگوی نیاز مشتری های جدید باشد.


به هر ترتیب، گوگل امسال بحث سخت افزار گوشی را جدی تر از سال های پیش گرفته است و البته هزینه بیشتری را هم طلب می کند. بسیاری کارشناسان معتقد بودند گوگل نمی تواند کاربران را متقاعد به پرداخت هزینه 650 دلاری کند، اما به نظر می رسد اینطور نباشد. بیانیه گوگل اینطور می گوید:
از دیدن هیجان مشتریان برای گوشی های جدید پیکسل خوشحالیم. میزان پیش سفارش این گوشی از پیش بینی های ما بیشتر شده است. در حال تلاشیم تا هرچه سریع تر نیاز مشتریان را تامین کنیم.

در حال حاضر، گوشی های پیکسل در رنگ های مشکی و نقره ای موجود است و تحویل آن بین سه تا چهار هفته طول می کشد. مدل XL تنها در رنگ نقره ای با حافظه 32 گیگابایتی و با مدت زمان انتظار مشابه موجود است. با توجه به اینکه گوگل در حال حاضر امکان پیش خرید گوشی هایی که موجودی شان به پایان رسیده را متوقف کرده، به نظر می رسد حداقل یک ماه تا آغاز دوباره فروش این گوشی ها فاصله داشته باشیم.
شاید هنوز خیلی زود باشد که گوشی های پیکسل را موفقیتی برای گوگل بدانیم، اما به هر حال شروع آن بهتر از حد انتظار بوده است.

منبع تک شات

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *