جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


آپدیت نسخه ویندوز 10 اسکایپ

نزدیک به چند ماه پیش کمپانی مایکروسافت از بازطراحی اپلیکیشن پیام رسان خود پرده برداشت و با وجود اینکه نسخه های اندروید و آیفون میزبان تغییرات این برنامه بودند اما ردموندی ها تصمیم گرفتند تا برای ورژن ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل دست نگه دارند.

آپدیت نسخه ویندوز 10 اسکایپ

حالا به تازگی آپدیتی برای نسخه ویندوز 10 انتشار یافته که شاید همچنان شباهت زیادی به طراحی جدید اسکایپ نداشته باشد و به نوعی بین اسکایپ جدید و قدیم قرار بگیرد، ولی ویژگی های جدیدی به این برنامه می افزاید. در این بروزرسانی اموجی های بیشتری به برنامه اضافه شده و همچنین قابلیت لغو کردن گفت و گوها را دارید.

پیش از این تنها می توانستید پیام ها را پاک کرده یا اسکایپ طرف مقابل را مخفی کنید. جدا از این ویژگی ها، صفحه خوش آمد گویی [صفحه ای که پیش از رفتن به چت برنامه می بینید] تغییر کرده و همچنین بعضی باگ ها برطرف شده اند. البته تغییرات تنها محدود به اضافه کردن ویژگی های جدید نبوده و تعدادی از قابلیت های پیشین حذف گشته اند

در نسخه جدید دیگر نمی توانید گفت و گوها را پنهان نموده یا گروه ها را به بخش علاقه مندی هایتان اضافه کنید. این ورژن فعلا در مرحله پیش نمایش قرار داشته و بنابراین تنها بعضی کاربران می توانند از آن استفاده کنند. بد نیست بدانید استارت تغییرات جدید اسکایپ ابتدا با ورژن اندروید آغاز شد.

مایکروسافت تصمیم گرفت تا با طراحی دوباره اسکایپ که بی شباهت به اسنپ چت نیست، برنامه اش را از یک اپ تماس ویدیویی به اپلیکیشنی عمومی با محوریت گفت و گو تبدیل کند که با توجه به وجود قابلیت تماس ویدیویی در سرویس های پیام رسان مختلف، سیاست جدید آن ها در قبال اسکایپ اشتباه به نظر می رسد

منبع:

MSPoweruser

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *