جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


آپدیت جدید bing برای اندروید

شرکت مایکروسافت جدیدترین به‌روزرسانی خود را برای نرم‌افزار موتور جست‌وجوی بینگ بر روی سیستم عامل اندروید عرضه کرده است تا مخاطبین بیشتری را بر روی این سیستم عامل به دست بیاورد.

آپدیت جدید bing برای اندروید
بسیاری از کاربران سیستم عامل همراه گوگل حتی به فکر استفاده از یک موتور جست‌وجوی جانبی نیستند زیرا موتور جست‌وجوی گوگل تقریبا برترین موتور جست‌وجوی جهان محسوب می‌شود ولی این امر برای سایر سیستم‌های عامل صادق نیست.

در این میان یکی از موتورهای جست‌وجویی که در طول چند سال گذشته تلاش زیادی برای احیای خود داشته است را می‌توان موتور جست‌وجوی بینگ دانست. این موتور جست‌وجو، نرم‌افزار ویژه خود برای سیستم عامل iOS را در سال گذشته میلادی عرضه کرده است ولی نسخه ویژه اندروید این نرم‌افزار نیز به‌تازگی با یک به‌روزرسانی جدید روبرو شده است.

این سیستم به‌اندازه‌ای روان و مناسب است که می‌تواند با موتور جست‌وجوی گوگل رقابت کند و می‌توان به‌سادگی آن را از درون بازار نرم‌افزاری گوگل پلی استور دانلود کرد. گفته می‌شود که این سیستم در به‌روزرسانی جدید خود با پیشرفت بسیار چشمگیری روبرو شده است و از نظر سرعت و کیفیت خدمات نیز به خوبی با پیشرفت روبرو شده است.

منبع ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *