جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


آنتن نوت 7 قطع می شود

شرکت سامسونگ در نیوزیلند برای فراخوان گوشی‌های Galaxy Note 7 از صاحبان آنها، برنامه جدیدی طراحی کرد. طبق اعلام این شرکت ، ازتاریخ 18 نوامبر به بعد، صاحبان Note 7 در نیوزیلند دیگر قادر نخواهند بود با گوشی خود به سرویس‌های مخابرات کشور نیوزیلند متصل شوند، تماس برقرارکنند و یا پیامک بفرستند. به عبارتی دیگر اگر شما هم جزو ان دسته از افرادی هستید که همچنان اصرار دارید این دستگاه خطرناک را پیش خود نگه دارید، از 18 نوامبر به بعد فقط می‌توانید از آن به صورت آفلاین استفاده کنید.

آنتن نوت 7 قطع می شود

سامسونگ نیوزیلند در این‌ باره اعلام کرد: “ما تاکید زیادی داریم که افرادی که هنوز دستگاه‌های نوت 7 خود را پس نداده‌اند، خیلی سریع آن را به مرکز‌های مربوطه  برده، وجه آن را پس بگیرند و یا با دستگاه دیگری تعویض کنند. بین روزهای 4 نوامبر تا 18 نوامبر، ما با تمام مشتریان خود حداقل دوبار تماس خواهیم گرفت و این قطع شدن سرویس های مخابراتی را به اطلاع آنها خواهیم رساند.”

در دیگر نقاط دنیا چطور؟

طبق گفته سخنگوی سامسونگ، این شرکت در آمریکا نیز اقدامات مختلفی برای جمع‌آوری و فراخوان تمام این دستگاه‌ها از دست مشتریان انجام داده است. استفاده از GalaxyNote 7 هم اکنون در کلیه خطوط هوایی آمریکا ممنوع است(همین طور در بسیاری از دیگر کشورها) و سامسونگ علاوه بر این با محدود کردن ظرفیت شارژ باتری این دستگاه‌ها و همینطور با ارائه انگیزه های مالی تلاش می کند آنها را از دست مشتریان بگیرد. از زمانی که فراخوان جمع آوری این دستگاه از طرف این شرکت به صورت جهانی منتشر شد، سامسونگ با کاهش سود چشم گیری مواجه شده است.

منبع ای تی ایران

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *