جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


آدیوتکنیکا : هدفون محبوب MSR7

آدیوتکنیکا به ساخت هدفون‌های تراز اول و زیبا معروف است، اکنون نیز شاهد معرفی نسخه ویژه هدفون محبوب MSR7 از جانب آدیوتکنیکا هستیم.

 

اگر از آن دسته کاربرانی هستید که به گوش دادن موسیقی با کیفیت بالا عادت دارند به احتمال زیاد آدیوتکنیکا را می‌شناسید، این برند هدفون‌های تراز اول زیادی را تاکنون راهی بازار کرده است. یکی از این هدفون‌های تراز اول نیز هدفون MSR7 آدیوتکنیکا بود.

این هدفون محبوبیت زیادی پیدا کرد و در نتیجه اکنون شاهد معرفی نسخه‌ای ویژه از هدفون MSR7 از جانب آدیوتکنیکا هستیم. نسخه ویژه هدفون MSR7 از صدای بسیار شفافی برخوردار است و به لحاظ زیباشناختی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

در نسخه ویژه هدفون MSR7 شاهد حضور بعضی از فناوری‌هایی هستیم که در نسخه جدیدتر هدفون MSR9 به خدمت گرفته شده است، لازم به ذکر است که هدفونMSR9 چندی پیش در مراسم CES 2017 از جانب آدیوتکنیکا معرفی شد.

درایور تعبیه شده در داخل گوشی نسخه ویژه هدفون MSR7 از نوع 45 میلی‌متری است که فناوری با نام True Motion در ساخت آن استفاده شده. دیافراگم گوشی‌های این هدفون نیز از جنس کربنی شبیه به الماس پوشیده شده است.

لازم به ذکر است که از قرار معلوم چنین فناوری را تاکنون در هدفون دیگری شاهد نبوده‌ایم و در نتیجه با توجه به سابقه‌ای که آدیوتکنیکا در صوت دارد، بهتر است به این برند و فناوری‌های حاضر در نسخه ویژه هدفون MSR7 اعتماد کنیم.

گوشی‌های این نسخه‌ ویژه از هدفون MSR7 به گونه‌ای طراحی شده است تا تفکیک صدای بهتری داشته باشد و بیس قوی‌تری را نیز در این محصول شاهد هستیم.

در کنار تمامی این ویژگی‌ها، متاسفانه آدیوتکنیکا در این هدفون جدید از فناوری وایرلس برای انتقال صدا استفاده نکرده است و اگر به دنبال هدفون وایرلس در بین هدفون‌های آدیوتکنیکا هستید مدل DSR9BT را پیشنهاد می‌کنیم.

نسخه ویژه هدفون MSR7 قرار است مهر ماه جاری راهی با قیمتی حدود 338 دلار راهی بازار شود. به این نکته نیز اشاره کنیم که نسخه معمولی هدفون MSR7 نیز قیمتی 220 دلاری دارد، با این حساب می‌توان گفت بهینه‌سازی‌هایی که آدیوتکنیکا در نسخه ویژه هدفون MSR7 تعبیه کرده است برای مشتری چندان گران هم تمام نخواهد شد.

منبع : فارنت

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *