جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید

مرورگر اینترنتی را با وی.پی.ان توکار

شرکت اپرا برای اولین‌بار یک مرورگر اینترنتی عرضه کرده که به طور پیش فرض و داخلی دارای یک وی.پی.ان است. مرورگر یاد شده از امکانات مناسبی برای حفظ حریم شخصی کاربران برخوردار است.

مرورگر اینترنتی را با وی.پی.ان توکار این مرورگر که قبلا به طور آزمایشی عرضه شده بود هم‌اکنون در قالب نسخه‌نهایی در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

کریستین کولوندرا از مدیران ارشد اپرا در این مورد گفته است: همه مستحق آن هستند که در هنگام آنلاین بودن از حریم‌شخصی برخوردار باشند. ما با افزودن یک وی.پی.ان رایگان و نامحدود به مرورگرمان به طور مستقیم این خدمات ضروری را ارائه کرده‌ایم تا کاربران نیازی به بارگذاری افزونه‌ها و برنامه‌های ثالث نداشته باشند.

وی افزوده است: کاربران مرورگر اپرا از این پس می‌توانند به سادگی از امنیت خود در زمان استفاده از اینترنت مطمئن باشند و دسترسی ساده‌تری به محتوای آنلاین داشته باشند. با استفاده از این شیوه هویت کاربران نیز در زمان استفاده از برخی سایت‌های جنجالی محفوظ باقی می‌ماند.

مدیران اپرا ارائه چنین خدماتی را حاصل درخواست‌های فزاینده مشتریان و کاربران خود دانسته‌اند. گفتنی است که احتمال می‌رود شرکت اپرا به زودی توسط یک کنسرسیوم چینی خریداری شود و مشخص نیست اعضای آن با ارائه خدمات وی.پی.ان موافق باشند. علاقمندان برای بارگذاری و استفاده از این مرورگر می‌توانند به آدرس opera.com مراجعه کنند.

منبع ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *