جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


کاهش قیمت مسکن در یک سال اخیر

در مرداد ماه سال 1394، متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع بنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران 38.5 میلیون ریال بود که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 0.3 و 2.8 درصد کاهش را نشان می‌دهد.

کاهش قیمت مسکن در یک سال اخیر

 

ادامه مطلب

کاهش علاقه کاربران به گجت های پوشیدنی

هنوز هم سازندگان گجت های الکتریکی امید زیادی به ابزارهای پوشیدنی دارند اما آنطور که بررسی های موسسات آماری خبر می دهند، بازار این محصولات آنچنان هم مورد استقبال کاربران واقع نشده است.

موسسه Argus Insights بر اساس تحقیقات خود باور دارد که در سال جاری کاربران نسبت به ابزارهای پوشیدنی، بی تفاوت شده اند.

پیش از اینکه به سراغ آمار ارائه شده از سوی موسسه Argus Insights برویم، باید اشاره کنیم که موسسه یاد شده برای تحقیقات خود به سراغ آمارهای فروش که از سوی کمپانی ها سازنده و یا منابع شخص ثالث دیگر تهیه می شوند نرفته و صرفا به بررسی های کاربران و همچنین نظرات آنها در شبکه های اجتماعی اکتفا نموده است.

ادامه مطلب

کلاهبرداری از طریق سایت دیوار

فردی که از طریق سایت‌های فروش اینترنتی و به خصوص سایت دیوار، فروشندگان گوشی تلفن همراه را شناسایی کرده و پس از قرار با آنها با کلاهبرداری، گوشی و جعبه تلفن همراه را از آنها می گرفت با تلاش مأموران پلیس آگاهی به دام افتاد.

کلاهبرداری از طریق سایت دیوار
در مورخه 29 فروردین 94 فردی با مراجعه به دادسرای ناحیه 31 تهران و طرح شکایتی عنوان داشت که از طریق سایت فروش اینترنتی «دیوار» قصد فروش یک دستگاه گوشی تلفن همراه را داشته که شخصی تحت عنوان خریدار با او تماس و در ادامه اقدام به کلاهبرداری از وی نموده است.

ادامه مطلب

مشکل قلم دیجیتال نوت 5

اشتباه وحشتناک سامسونگ در طراحی قلم دیجیتال نوت۵ باعث نابودی این گوشی می‌شود.

مشکل قلم دیجیتال نوت 5
سامسونگ با تأکید بر مکانیسم جدید بیرون آمدن قلم دیجیتال از گوشی نوت۵ باعث شده تا مکانیسم امنیت فیزیکی را هنگام جاسازی قلم فراموش کند و به همین خاطر اگر کاربر به‌اشتباه سعی در قراردادن قلم در جای خود کند، باعث نابودی گوشی می‌شود.

ادامه مطلب

کتاب آموزش Illustrator CS6

معرفی کتاب آموزش Illustrator CS6

این کتاب به همراه یک حلقه cd ارائه میگردد

کتاب آموزش Illustrator CS6

نام کتاب: آموزش Illustrator CS6

نویسنده: محمد اسماعیلی هدی

ناشر: انتشارات پندار پارس

ادامه مطلب

ساعت هوشمند هوآوی

هم‌زمان با نمایشگاه IFA برلین ساعت هوشمند هوآوی سازگار با اندروید و هم‌چنین آی.او.اس اپل عرضه می‌شود.

ساعت هوشمند هوآوی
این ساعت که در نمایشگاه ۲۰۱۵ لاس‌وگاس از آن صحبت شده بود، سرانجام دوم سپتامبر راهی بازار می‌شود.

ادامه مطلب

تحولی جدید در اینترنت ایران

هفته پیش و در جریان همایش ملی خدمات عمومی ICT ( فناوری ارتباطات و اطلاعات)، زمزمه‌های ارائه پروانه به متقاضیان پروانه FCP(ارتباطات ثابت) در هفته دولت شنیده شد.

تحولی جدید در اینترنت ایران
حتی وزارت ارتباطات در نمابر ارسالی خود به رسانه‌ها اعلام کرد که روز یکشنبه (اول شهریور) همزمان با امضای تفاهمنامه برای اجرای طرح ترابردپذیری تلفن همراه، پروانه FCP نیز به متقاضیان این حوزه ارائه می‌شود.

ادامه مطلب