جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


پروژه جدید بیل گیتس

طی پرسشی که در بخش ویژه‌ای از سایت اجتماعی Reddit از بیل گیتس بنیان‌گذار مایکروسافت پرسیده شد، وی از پروژه جدید خود با مایکروسافت و اینکه چند سالی است که وقت خود را روی این پروژه گذاشته، پرده برداشت.

پروژه جدید بیل گیتس
پروژه جدید در واقع یک دستیار شخصی است که به افراد تمام امور را یادآوری می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا چیزهایی که می‌خواهند پیدا کنند و به هر آن چه که توجهشان را جلب نموده، به دست آورند.

ادامه مطلب

درآمد 18 میلیارد دلاری اپل

تا به حال هرگز یک شرکت نتوانسته است در چنین مدت کوتاهی چنین درآمدی کسب کند. در بیست‌و‌هفتم ژانویه «تیم‌کوک» مدیرعامل شرکت اپل اعلام کرد که این شرکت در آخرین فصل مالی‌اش که منتهی به پایان ماه دسامبر سال ۲۰۱۴ بوده، درآمد ۱۸ میلیارد دلاری به‌دست آورده است.

درآمد 18 میلیارد دلاری اپل
این میزان رکورد قبلی را که با درآمد ۹/۱۵ میلیارد دلار برای یک فصل مالی و متعلق به شرکت نفتی بزرگ ExxonMobil در سال ۲۰۱۲ بود هم شکسته است.

ادامه مطلب

زبان برنامه‌نویسی Swift

دانشگاه استانفورد اعلام کرد که دوره آموزشی زبان برنامه‌نویسی Swift اپل برای تولید ابزارهای مخصوص iOS و OS X را در دانشگاه مجازی iTunes U برگزار می‌کند.

 زبان برنامه‌نویسی Swift
این دوره آموزشی با عنوان “توسعه ابزارهای iOS 8 با زبان Swift” در دانشکده مهندسی این دانشگاه برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

پرفروش ترین گوشی های هوشمند 2014

شرکت Krusell که فعالیت‌های خود را معطوف به بازار جهانی تلفن‌های همراه کرده است، با پایان یافتن سال ۲۰۱۴ میلادی بررسی گسترده‌ای را در این زمینه انجام داد.

پرفروش ترین گوشی های هوشمند 2014
این مرکز با انتشار گزارش جدید خود مربوط به پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند در سال گذشته اعلام کرد که آیفون ۶ اپل رتبه نخست این لیست را از آن خود کرده است.

ادامه مطلب

از Google Earth Pro رایگان استفاده کنید

کاربرانی که از امکانات مختلف برنامه گوگل ارث استفاده می‌کردند، از این پس می‌توانند به امکانات نسخه حرفه ای این برنامه نیز به رایگان دسترسی داشته باشند.

نسخه حرفه‌ای گوگل ارث
Google Earth Pro که پیش از این استفاده سالانه از آن مستلزم صرف هزینه ۳۹۹ دلاری در سال بود امکان مشاهده سه بعدی ساختمان ‌ا و دیگر اماکن را فراهم می‌آورد.

ادامه مطلب