جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


IP استاتیک برای مشترکان ADSL

شرکت مخابرات استان تهران از واگذاری IP استاتیک به مشترکان سرویس اینترنت پر سرعت (ADSL ) خبر داد که با استفاده از آن امکان استفاده از دوربین‌های مداربسته تحت وب فراهم می‌شود.
IP استاتیک برای مشترکان ADSL
شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد: در راستای مشتری مداری به تمامی مشترکان سرویس اینترنت حجمی پر سرعت (ADSL) خود در صورت نیاز IP استاتیک واگذار می‌کند.


از جمله قابلیت‌های IP استاتیک استفاده از دوربین‌های مدار بسته تحت وب و هر آنچه که نیاز به موقعیت‌یابی راحت‌تر در اینترنت دارد، است.

مشترکانی که نیاز به IP استاتیک روی سرویس اینترنت پر سرعت (ADSL) خود دارند می‌توانند با مراجعه به مراکز مخابراتی منطقه خود نسبت به دریافت IP خود اقدام کنند.

آی.پی کد منحصر به فرد هر کاربر در دنیای اینترنت است. معمولا آی.پی‌ها به صورت پیش‌فرض، از نوع متغیر هستند و در هر مراجعه کاربر به فضای اینترنتی تغییر می‌کنند اما در بسیاری از موارد افراد نیاز دارند توسط سایت‌ها و فضاهای میزبان شناخته شوند که این امکان از طریق آی.پی‌های ثابت (IP استاتیک) فراهم شده است. این آی.پی‌ها به کاربر این امکان را می‌دهد که دارای یک شناسه منحصر به فرد، معتبر و دایمی در فضای اینترنت باشد.

آی.پی استاتیک برای سازمان‌ها و نهادها جهت ایجاد دامنه ثابت با کاربران مشخص و محدود، بازیکنان بازی‌های آنلاین و کاربران ویدیو کنفرانس و تمامی کاربرانی که می‌خواهند آدرسی ثابت و معتبر در دنیای اینترنت داشته باشند کاربرد دارد.

منبع ایتنا

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *