جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


فروش خارج از انتظار سرفیس استودیو

کامپیوتر رومیزی آل این وان سرفیس استودیو که در ماه اکتبر رونمایی شد، جواب مایکروسافت به کامپیوترهای سری iMac اپل است، کامپیوترهایی که طی یک سال گذشته بروزرسانی نشده اند به این معنی که کامپیوتر بهترین زمان را برای عرضه اولین کامپیوتر آل این وان خود انتخاب کرده است. دست کم آمار فروش سرفیس استودیو این زمان بندی درست را تایید می کنند.

فروش خارج از انتظار سرفیس استودیو

مطابق با گزارش جدیدی که توسط DigiTimes منتشر شده، مایکروسافت فروش اولیه سرفیس استودیو را بسیار پایین پیش بینی کرده و تنها 15000 هزار نسخه از این دستگاه را برای ساخت سفارش داده است. با این حال استقبال کاربران از این کامپیوتر جدید بسیار خوب بوده و مایکروسافت را مجبور کره که میزان سفارش های خود را به 30 هزار نسخه افزایش دهد.

این فروش بالا باعث شده که مایکروسافت درباره آینده بسیار خوش بینانه عمل کند و دوباره ساخت 30 هزار نسخه جدید از سرفیس استودیو برای اولین سه ماهه سال 2017 میلادی را سفارش دهد.

 

البته نباید فراموش کنیم که این سفارش ها به صورت مستقیم نمی توانند نشان دهنده میزان فروش سرفیس استودیو باشند و شاید تنها تکمیل کننده موجودی انبارهای مایکروسافت باشند. با این حال می توان از این سفارش ها به عنوان تخمین حدودی میزان استقبال کاربران از این کامپیوتر استفاده کرد زیرا مایکروسافت تنها در صورت فروش بالا این میزان سفارش جدید را شروع می کند.

 

نقد و بررسی های انجام شده درباره سرفیس استودیو نیز بسیار مثبت بوده اند و برخی معتقدند که کاربران مسیر موفقیت جدیدی را در پیش گرفته است. در هر حال باید منتظر ارایه آمار فروش رسمی این کامپیوتر جدید توسط مایکروسافت باشیم.

منبع تک شات

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *